Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan közöljem az exemmel,hog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem az exemmel,hogy szeretem még?

Figyelt kérdés

Pár napja lett vége,de nem tudok boldog lenni nélküle és még mindig nagyon szeretem…


Hogyan mondjam el neki?Reménykedem egy utolsó esélyben.



2023. máj. 22. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Reménykedem egy utolsó esélyben: szeretlek.


Azt a sok disznóságot, amit ellened elkövettem megbántam, ezen túl jól fogok viselkedni.

2023. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, hogy ő szeret-e, ha nem szeret nem tudom mi értelme van újabb esélyt kérni.
2023. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez esélytelen ha te vagy ő dobott téged. Ott már valamelyik fél nem akar visszamenni. Elmondhatod neki, nincs veszteni valód de szerintem semmit nem fog változtatni a dolgon.
2023. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő dobott és letiltott
2023. máj. 22. 20:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez veszett ügy haver, engedd el. Nem véletlenül tiltott le.
2023. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy ne közöld! Ha te szakítottál volna, akkor más lenne a helyzet.

Nem véletlenül tiltott le. Azzal jelezte, hogy nem szeretne a továbbiakban kommunikálni.

2023. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar utolso eselyert konyorognel de letiltott akkor gyanitom okkal hagyott el. Lehet rengetegszer kerte hogy mondjuk valtoztass valamiben de te nem tetted mert ugy voltal vele hogy ugysem hagyna el, aztan vegul elhagyott es most meglepodtel. Ha ez a helyzet akkor szomoru hogy ilyen keson vetted eszre mennyire fontos szamodra. Bar ha kimutattad volna, talan meg sem fordul a fejeben a szakitas.

Ha teljesen mas oka volt/lehetett a szakitasnak akkor sajnalom, es ne vedd magadra amit irtam. ( amugy #1 velemenyen vagyok en is)

2023. máj. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: az volt a baja hogy sosem mutattam ki az erzeseimet fele
2023. máj. 23. 08:56
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Tökmindegy, hogy mi volt a baj! Nem kívancsi rád! Fogd már fel! Kiírhatsz még akárhány kérdést, a helyzet ugyanaz lesz. Ő letiltott, továbblép és neked is tovább kellene lépned. Vagy obégathatsz még és sajnálhatod magad, ha az neked jobb, csak hagyd őt békén!
2023. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos most már késő kimutatni az érzéseid, ennek a kapcsolatnak vége, ha le is tiltott, tényleg esélytelen bármi, ő nem szeretne kommunikálni veled, szeretne elfelejteni téged. Ezen neked is muszáj lesz túllépned
2023. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!