Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért is lett pontosan vége?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is lett pontosan vége? Csak én nem értem?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel 1-2 hónapot jártam.Első alkalomkor már megcsókolt,a többit sejtitek.

Sok volt a vita köztünk,mert nekem kevés az önbizalmam és ő ezt mennyire nem bírja.Megkérdeztem tőle egyszer,hogy kerül-e engem,mert nem válaszolt nekem.Kiakadt és számon kért ,hogy mit képzelek hogy ilyent feltételezek róla.

Másnap ott aludtam nála.Rákövetkező nap hazamentem és írtam neki,de látta,semmit sem reagàlt.

Majd flegmább stílusban mondtam,hogy akkor nem kel válaszolnod. Ő kiakadt és engem ócsárólt,hogy mennyi hibám van és gondolkozik rajtunk.

Másnap bevettek egy csoportba,ahol róla volt szó,hogy hogyan bánt a nőkkel.Megverte őket,bezárta a szobába őket,terrorizálás,stb…Több nő is azt állította,hogy mekkora egy erőszakos állat.

Én rá írtam és megkérdeztem tőle,de neki még a kérdés is fájt,hogy ilyent feltételezek róla és személyesen kellett volna megkérdeznem és puhatolózva,ezért szakít velem,mert 2 napig ment a vita és nem bízom benne ezért kidob.

Találkoztunk a szakítás után egy hétre.Megmondta,hogy nem akarja folytatni,mert nem érez semmit irántam,mert 2 napig veszekedtünk. Én ott őszintén sírtam,de ő is velem.De végig ugyanúgy viselkedett mint a kapcsolatunk alatt.Kivétel a csók.De a homlokomra adott egy puszit.

Barátnőmnek messengeren elpanaszolta magàt,hogy fáj az elengedés,de megbántottam őt azzal,hogy erőszaktevőnek állítom be.

Közölte,hogy legyünk barátok,de köpni-nyelni nem tudtam,mivel egy héttel ezelőtt még szerettük egymást. A napomat folyamatosan nézegeti,és visszaküldi hogy mennyire egy gyűlöletkeltő lány vagyok.De mindig mondta,hogy őt nem érdekli a posztjaim,mégis nézegeti.Őt a baràtaim sem érdekelte,de mégis elkezdte sorolni,hogy ki van rám rossz hatással.

Másnap a szakítás után már lányokkal ment moziba (állítólag a barátaival).

Én nem értem,hogy most jelenleg mi is a helyzet.Miért lettem valójában dobva?



2023. jún. 3. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogtq meg benned semmi. Kb ezt tudom csak igy elképzelni. Vagy van más akit kinézett
2023. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Megis a barataimnak sir,hogy otthagytam ot,mikor o hagyott ott😂
2023. jún. 3. 21:51
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Téged ilyen könnyű ágyba vinni?
2023. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miert is? Mert a volt parommal szeretkeztem?
2023. jún. 3. 21:58
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
4. De hányadik randin után? Az sem mindegy.
2023. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4-5.
2023. jún. 3. 22:03
 7/15 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, elmegyünk randira? :D
2023. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő azt nem tudta elviselni, hogy nem az ő szabályai szerint játszol. Hiszen ő akkor válaszolt, amikor kedve tartotta, ha nem olyan napja volt, nem írt. Gondolom, másoknak igen.

Haptákban kellett volna állni és bólogatni, mint a kutya a kesztyűtartó felett. Hiszen ha uraságának nem fűlött a foga a kötöttségekhez, neked ehhez jó pofát kellett volna vágnod, ehhez mérten kezelned a dolgokat.

Csak te túl komolyan vetted ezt az egészet... Ez lett a veszted.

Egy percig se bánd! Nem kár érte.

2023. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi egy pszichopata, orulj, hogy megszabadultal tole.
2023. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Azért lett vége, mert nem úgy visrlkedtél ahogy ő akarta, a barátaid és te se foglalkozz vele tovább, örülj, hogy nem vert meg, mint a többit.
2023. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!