Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pasik! Milyen szakítással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen szakítással kapcsolatos történeteitek vannak?

Figyelt kérdés
Ki szakított, kivel? Te kerested az exed, utána vagy ő keresett téged? Összejöttetek mégegyszer, vagy sem?
2023. jún. 14. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nincsenek ilyen sztorijaim. "Sima" szakítás volt az összes, volt hogy én szakítottam, volt hogy velem.
2023. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Sok évvel ezelőtt csaj szó nélkül lelépett indok nélkül, előzmény nélkül, gyűrűvel az ujján lakáskulccsal a zsebében. Többet nem tudtam elérni telefonon sem üzenetre nem válaszolt, egyedül az emailra valami össze vissza baromságot amit lehet hogy nem is ő írt. Kellett legalább egy év mire túltettem magam rajta. Ha esetleg olvasod Nóri remélem dolgozott azóta a karma.
2023. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a pasik az exekről roviden csak annyit mondanak, hogy még jó is hogy lelépett, vagy azt mondják egyszerűen röviden, hogy kidobtam.

Szép volt jó volt, de elég is volt annyi belőle.

Belemehetnének részletezni ugyan de inkább bele se mennek annyira lesz.rják hogy mégcsak nem is gondolkodnak róla. Kizátják az agyukból is.


Amikor viszont pl társkeren megy a picsogás hogy jaj őt megcsalták, és áldozatnak állítják be magukat aki milyen rendes meg ő a sajnálni való, és ő csak jót akart, az ugy rendesen meglep. Meg eleve az is ahol megcsalások vannak az olyan proli kapcsik szerintem.

De én mint nő ahol olyat hallok hogy a nő felrejár lelép vagy bármi az nekem redflag a pasival szemben hogy vajon miért is menekülhetett az exe tőle..

2023. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

#2:


Még most se vagy túl rajta. 😂

2023. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
2. Biztos "te voltál a hibás", hisz férfi vagy ;)
2023. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Lehet papucs volt a 2. Nekem ez a gyanum.
2023. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!