Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy nem érzik szánalmasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem érzik szánalmasnak magukat azok akik.másokat utánoznak hogy bevágódjanak?

Figyelt kérdés

Pl az exem a mostani barátomat utánozza másolja és vissza akarja magát könyörögni.

Hogy nem gondolják azt hogy ez tiszta szánalom?



2023. jún. 14. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Az nem szánalom, hogy van barátod és az exeddel tartod folyamatosan a kapcsolatot? Hogy is van ez?
2023. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Hogyan nem érzik szánalmasnak magukat azok, akik mindig az exükkel törődnek.
2023. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
#1-es válaszoló leírta amire én is gondoltam.
2023. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ő törődik velem. Ő jön az életembe.

Akkor ti is ilyen szánalmas utanzok vagytok hogy véditek?

2023. jún. 14. 12:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindketten szánalmasak vagytok, nem is értem miért szakítottatok.
2023. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ő törődik velem. Ő jön az életembe."


De minek engeded? Legyél egy kicsit erősebb.

2023. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Most miért várod hogy mindenki az exedet szidja? Nyilván imponál neked hogy még teper utánad. Különben tudnál nemet mondani neki. Szegény pasid, ahelyett hogy élveznéd az új kapcsolatot még mindig az exeden pörögsz.
2023. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az ex pörög rajtam nem én.

Ngem csak irritál. És ő egy példa volt. Számtalan hasonló embert ismerek. Én meg elsüllyednék szégyenemben. Tiszta égő szerintem az utánzás.

Nekem lesülne a bőr a képemről ha majomkodnék önmagam egyénisége helyett. Vagy ha vki pl felszedne egy macát én meg nekiállnék átfesteni olyanra a hajam mint ami neki van, meg olyan cipőket ruhákat hordani ami neki van, akkor is csak egy copyja lennék egy másiknak, es nem az "eredeti".

Az ex is olyan módon próbálkozik, bénázik, egy kész röhej de nevetni se tudok rajta hanem mégjobban csak undorodom tőle. Benne van neki az a kényszer is hogy magára erőlteti a barátom stílusát. Versenyzik.Ő sehol nincs hozzá.

Miert olyan nehéz önmagukat felvállalni az embereknek?

Meg mibol hiszik azt hogy mindenki egyformákkal járna? Nincs egy ember akinek az exei egyformák lennének.

Pont azért kell más, mert az másmilyen.

Es az előzönek hiába lesz olyan a haja ruhája akármilye attól még ugyanolyan marad nekem akitől undorodom akármit is vesz fel.

2023. jún. 14. 18:16
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy kérdésem van. Miért idegesít ha már az exed és van párkapcsolatod?


Ha nem érdekelne nem idegesítene és nem foglalkoznál vele hogy az exed utánozza a jelenlegi párod. Egyéni szocproblmája lenne de nem az mert foglalkozol vele.

2023. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ő foglalkozik velem.
2023. jún. 14. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!