Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az aktuális (4-5 éves)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az aktuális (4-5 éves) párkapcsolatban a férfi talál véletlenszerűen egy sokkal jobb, gondolkodásban hozzá passzolóbb nőt úgy, hogy az aktuálisban rosszul érzi magát, és teljesen üres, akkor az új vagy régi nőt dobja a férfi?

Figyelt kérdés
Természetesen nem arra gondolok, hogy mindig ha talál valaki jobbat, cserélje le, mert akkor mindenkinek havonta új párkapcsolata lenne. Hanem arra, hogy már tényleg hűvös az aktuális kapcsolat és az új nőnek bókol is sokat, aki sokszínűbb, mint a régi. Ilyenkor mi az a hajtóerő, amikor a férfit képes arra rávenni, hogy az újnak adjon egy esélyt. Mindez feltételezés, történt meg, csak gondolkoztam az utcán, mikor láttam egy párt veszekedni.

2023. jún. 14. 23:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*ami a férfit képes arra rávenni...
2023. jún. 14. 23:39
 2/13 A kérdező kommentje:

*nem történt meg

Csak este van

2023. jún. 14. 23:40
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Az új is ugyanolyan lesz 4 év mulva. A kapcsolat kezdetén mindenki a szép oldalát mutatja. Aztán jön az apróbetűs rész.
2023. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Egy kapcsolat nem hűl ki csak úgy. A pasik -tisztelet a kivételnek- elfelejtik hogy ketten alakítják ki a kapcsolatuk jelenlegi állapotát. Tudom, ezt senki nem szokta elmondani, de egy hosszabb távú kapcsolat munka. Kőkemény meló. Ha nem törődünk vele olyan mint egy gyertya; egy idő után kezd elfogyni, még pislákol néhány utolsót aztán kiég.

Mielőtt dobná az előző partnerét, nézze meg a pasi hogy az utóbbi időben mennyit rakott a "közös (érzelmi) kasszába. Mert van olyan, amikor tényleg nem szabad erőltetni, de sokszor a kölcsönös elhanyagolás teszi tönkre a dolgokat. Persze, új nő, újdonság varázsa, aztán vele is meglesz az első valódi probléma, kimerült hogy bocs mégse te kellesz, csak a jó oldalad. Én azt mondanám ennek a férfinak, hagyja el a nőt.

"Azt kérem tőled, ha választanod kell köztem és másvalaki közt, őt válaszd"

2023. jún. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Van az a párcserélgetős korszaka mindenkinek, aztán rájönnek, hogy nem kell a jobb se a párjuk mellett.

Addig meg jonnek mennek a partnerek.

2023. jún. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha egy csöppnyi esze van, akkor az új nőt választja. Ha nem teszi, akkor majd őt dobják.

Akárhogy is néztem a környezetemben a kapcsolatokat, a nők szinte folyamatosan keresték az újabb és jobb pasit. Amint képbe került vagy a réginél bármi ellaposodott (akár okkal is), léptek is az újra. Egyszerűen ha a nők ezt csinálják, akkor férfiként is ez éri meg.


#4: Ne gondold, hogy a nők nem felejtik el, hogy ketten kellenek a kapcsolathoz. A férfiak legalább lekommunikálják, ha valami hiányzik, a nők ritkábban.

2023. jún. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Először a meglévő kapcsolatot kellene tisztázni, mielőtt új után nézegetsz.
2023. jún. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
A hosszú távú párkapcsolat kialakításában ugyanúgy a nőnek IS részt kell vennie, igen a férfinak IS. De ez ma szerintem a nőknek nem megy, ez a tapasztalatom, de lehet hogy csak pont engem ilyenekkel sodort össze az élet.
2023. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a férfiaknak nem megy.
2023. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9# Biztos, hogy Neked meg ez a tapasztalatod. Lehet hogy én eddig ilyen nőkkel voltam, Te pedig ilyen férfiakkal. Férfiben is van aki dolgozik a kapcsolaton és komolyan akar, de ez a másik fél nélkül nem megy. Tudom ez q másik irányban is sokszor igaz lehet. Természetes, hogy mindenki a saját tapasztalatai alapján válaszol.
2023. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!