Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak vele 6 év és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele 6 év és egy eljegyzés után?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz. 6 éve vagyunk együtt a párommal, 3 éve együtt külföldre költöztünk, januárban kérte meg a kezem.

A kapcsolatunk sosem volt felhőtlen, ő a kapcsolat elején másfelé is kacsingatott, amit én évekkel később tudtam meg (mert akkoriban nem éltünk még egy városban sem, nem láttam, mikor, hova megy). Ezért sose tudtam vele szakítani, ő mindig tagadta és elhitette velem, hogy semmi nem történt (pedig de).

3 éve élünk együtt tartósan külföldön, ahol mindenünk közös, ugyanannál a cégnél dolgozunk.

Viszont már egy ideje nagyon rossz irányba megy a kapcsolatunk, nagyon tiszteletlenül beszél velem, egy kolleginájával nagyon jóban vannak, amit én minden nap látok, pl egész nap vele beszélget, nevetgélnek, de amikor hazaérünk, hozzám nem szól egy szót se, vagy bunkózik. A szexuális életünk kimerül havi 1 alkalommal. Az itthoniakban sem segít sokat, max akkor, ha könyörgök neki.

Már az eljegyzés előtt megfogalmazódott bennem, hogy nem csinálom tovább, mert érzelmileg tönkretesz, mindenért én vagyok a hibás, bármi is, tőlem független dolog is történik.

Aztán megkérte a kezem, 1-2 hónapig megint “nagyon szerelmesek voltunk, mintha kicserélődött volna, de 2 hónap után fokozatosan visszaállt a baszogatás.

Attól félek, ha szakítani akarnék vele, akkor fogja magát, szó nélkül hazamegy, pedig itt hitele, bejelentett lakcíme, munkahelye, stb. van. Vagy hajtana az autópályán, hogy balesetezzen (ilyenre volt már példa egy szimpla veszekedés után is, szerencsére hajszálon múlt a baleset).

Hogy szakítsak vele úgy, vagy mit mondjak, hogy ez “békésen” lezajljon? Lehet 1-2 hónapig még együtt kéne laknunk, mert senkink nincs itt, valamelyikünknek új albérletbe kéne menni.



2023. jún. 25. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Add vissza a gyűrűt, és húzzátok szét az ágyat!
2023. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt ertsd meg, hogy nem te vagy a felelős azért, amit tesz, hanem ő. Ha hajtani akar az autopalyán, hajtson. Ne dőlj be annak, hogy ez "miattad" van. Simán csak szakíts vele.
2023. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha 6 éve egyutt vagytok hogy nem ismered annyira hogy az a kerdés hogyan szakits?


Nekem volt olyan párom (4 év szintén eljegyzés), aki állandoan kritizált meg feltékenykedett es annyira kiideelt hogy meggondoltam magam hogy ebbol eskuvő már biztos nem lesz.

Viszont millio emlékünk élményünk volt egyutt vakójában lelkileg mély.kötődő kaocsolat volt és tisztelt becsult is engem.

Amikor a szakitason agyaltam feltettem magamnak egy kérdest hogyan is zárnék le gy tisztességes korrekt kapcsolatot méltósággal mert azért nem egy jöttment senkiházot dobok ki hanem azzal akivel az életünket terveztünk bontok eljegyzést.

Elképzeltem hogy éttermi vacsora szerintem megadja azt a feelinget hogy kulturáltan le legyen zárva.


Erre máj 1-én mert éhesek voltunk beültünk spontán egy étterembe kajálni. Amiből veszekedés lett megint allandoan bántott minek vagyok sminkelve meg stb allandoan sziven ütött az hogy az akit szeretek bánt belém áll kritizál de akkor már nem hagytam magam kiálltam magamért kulturáltan veszekedtunk csendben de kb meg tudtuk volna egymást ölni.

És dühből bevágta hogy legyen vége. Én meg rábolintottam és tisztelegtem hozzá hogy rendben is van!

Bepárásodott a szeme nagyon.

Sziven ütötte. De ez csak az miatt mert en nem megijedtem hogy juj ne szakitsunk hanem mert erős voltam.

És vége.


Mikor bementünk az étterembe még egyutt voltunk, mikor kijöttünk meg mar nem.

Még lement pár nap vetyengés mintha egyutt lennénk, de ritkulo találkozások lesz rta ha nem vagyok vele hanyagolt, nem is szeretett ő engem soha szerintem. Lecsengett az egesz

2023. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Es az teged miben érint ha itthagy mindent? Tegye, majd leverik rajta, de az már nem a te bajod.

Vagy ha gyorsan megy. Menjen. Az is az ő baja.

2023. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2es nyilván nem ő a felelős. De van amikor az ember hibásnak érzi magát hogy vége és vhol ő is kellett ehhez, tehát ehhez az àllapothoz ő is hozzájárult.
2023. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hozzá ne menj, könyörgöm... majd a bank behajtja rajta a tartozását. A lakásból meg kijelented vagy ő átjelentkezik máshová. Vezetés is az ő dolga. Nem kell óvnod-vigyáznod, nem az anyukája vagy, ő meg nem kisfiú.


Magadat óvnád csak töredék-ennyire, hogy ne hagynád, hogy ilyen csúnyán bánjanak veled.

2023. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!