Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, nem akarok tőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, nem akarok tőle semmit mégis zavar?

Figyelt kérdés

3 évet voltunk együtt, év elején szétmentünk. Közösen hoztuk meg a döntést, de inkább rajta múlott a dolog, én próbáltam volna helyrehozni, de Ő egyedüllétet / szabadságot akart, illetve Én sem voltam boldog màr. Azóta van már valakim, jól érzem magam vele.

Nem akarok exemtől semmit, tudom/ feldolgoztam, hogy nem passzolunk össze, nem ugyanazt keressük.

Most úgy tűnik kavar/ találkozgat valakivel, és valamiért ez zavar, kicsit szívszorongató érzés, annak ellenére, hogy nincs közünk egymáshoz, illetve nekem is van más.

Ez normális?

Azért zavar mert szeretem? Nem vagyok szerelmes belé, viszont mégis csak az életem része volt, most viszont úgy tűnik másnak az életében lesz részes. Ez alap dolog vagy kötődöm hozzá? Vagy csak az egomat zavarja, hogy továbblépett?


2023. jún. 30. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egódat zavarja csak...
2023. júl. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok kérdező.
2023. júl. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!