Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan, akik szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akik szakítás után újra összejöttek a párjával és aztán működött a kapcsolat? (Nem a szokásos “felmelegítve csak a töltöttkáposzta a jó” válaszok érdekelnek.)

Figyelt kérdés

Kifejezetten az érdekelne, hogy miért lett vége és miért lett folytatás. Működött-e, és ha igen meddig?


Több párt ismerek, akik azóta is boldogok együtt, szerintem a szokásos sémát nem lehet ráhúzni minden kapcsolatra, hiszen mindannyian mások vagyunk és senki nem érezheti helyettünk azt, ami köztünk van.



2023. júl. 13. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

"hiszen mindannyian mások vagyunk és senki nem érezheti helyettünk azt, ami köztünk van."

Mi értelme is van a kérdésnek?

2023. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt ilyen. De szerintem azon múlik hogy miért lett vége és hogy mennyire szereti egymást a két ember.

Pl ha egy komoly dolog miatt történt a szakítás és már amúgy is voltak problémák, akkor ezt kár erőltetni.

Viszont ha a két személy nagyon ragaszkodik egymáshoz és esetleg egy túl reagált dolog miatt volt a szakítás, akkor érdemes újból átbeszélni.

2023. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen kapcsolatban vagyok. Nem volt megcsalás, nem voltak durva veszekedések, csak nem kezeltük jól a dolgainkat és emiatt eltávolodtunk egymástól. Aztán a szakítás után évekkel később volt egy beszélgetésünk, akkor alaposan megbeszéltük a szakítás okát és azt, hogy szerettük egymást, amikor külön mentünk és a közbülső időben sem tudtunk túljutni egymáson, mindkettőnknek nagyon hiányzott a másik. Nem volt könnyű, az eleje nagyon viharos volt, hiszen feljöttek a régi negatív érzések, az egymás iránti indulatok amiatt, hogy nem küzdöttünk eléggé a kapcsolatért. De a kötődés és az egymás iránti érzéseink erősebbek voltak és úgy döntöttünk, hogy belevágunk. Még csak pár hónapja tart, de úgy érzem, hogy erősebb a kapcsolatunk mint valaha. Egyrészt már pontosan tudjuk, hogy mit veszíthetünk, hogy egymás nélkül nem tudunk úgy boldogulni, mint egymással. Másrészt már tudjuk, hogy miben hibáztunk és már a gyökerénél kezeljük a felmerülő problémákat, nem tudnak elmérgesedni. Régen nem terveztünk holtomiglan-holtodiglan, most már igen.

Egyébként én sok barátommal beszélgettem arról, hogy érdemes-e újrakezdeni és a többség azt mondta, hogy nem, de aztán mikor megismerték alaposabban a sztorinkat, akkor már módosítottak az álláspontukon. Szerintem azt kell nézni, hogy a kapcsolat, ami volt, emelt, vagy lehúzott, mert ennyi a lényeg.

2023. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem működhet a dolog. Vannak ismerőseim akik újra összejöttek és azóta is boldogak együtt. Minden azon múlik hogy mi volt a szakítás oka, megbeszélhetőek a dolgok vagy sem
2023. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tandris45 ***** válasza:
100%

Én jelenleg reménykedem hogy nálunk is működhet.

Még a kapcsolatunk elején megcsalt( 4 hónapja jártunk).Most derült ki. 5 éve vagyunk együtt 3 éve házasodtunk.

Eddig boldogan és harmonikusan éltünk.

Most elég rossz a helyzet.

2023. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!