Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utána 4,5 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lord19931224 kérdése:

Szakítás utána 4,5 hónappal később van értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés
4.5 hónapja szakított velem a barátnőm, azóta néha beszélünk néha nem. Azonban míg külön voltunk ő egy másik sráccal lefeküdt több alkalommal is amit nem mondott el, a szemembe hazudta hogy ilyen nem történt, és másoktól tudtam ezt meg. Azonban azt érzi hogy engem szeret velem akar lenni (nagy valószínűséggel én is még mindig..) Megtudtam mit művelt nem tudom hogyan tovább.

2023. júl. 24. 14:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Az újrakezdés alapja az őszinteség lenne. Ebben az esetben nem érdemes.
2023. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudnál emellett eltekinteni (amit személy szerint megértek, én sem tudnék) főleg hogy hazudott róla, így akkor nem érdemes szerintem. Mert mindig ez járna a fejedben, amikor vele vagy
2023. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Őszintén, mit számít hogy hazudott e róla? Ha elmondta volna őszintén, akkor is szarul esne, nem? Amúgy meg nem voltatok együtt. Jogába állt mással lefeküdni. Az életének azon szakaszához semmi közöd. Nem csalt meg téged.
2023. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mindenki a környezetemben ezt mondja, az a fejem is egyetért vele, de az érzelmi vonal pedig mást mond. Mindent megbánt és bármit megtenne hogy helyrehozza ezt. És nem tudom eldönteni hogy van erre esély hogy a bizalmam visszaépüljön? Úgy érzem még mindig hogy ő az igazi, nem tudok mást elképzelni, de azt sem akarom ha még1x ilyen megtörténne, hinni akarok neki hogy nem történik meg.
2023. júl. 24. 17:24
 5/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljes mértékben igazad van! Igen akkor is szarul esett volna. Ezért is vagyok egyenlőre döntésképtelen hogy adjak neki esélyt vagy sem. Ezek után megérdemli ha tényleg komolyan gondolja?
2023. júl. 24. 17:26
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk azt, hogy valóban megbánta e. Lehetséges egyébként, és lehet ezért nem akarta elmondani sem. De én még mindig azt mondom, hogyha érthető módon neked ez jutna eszedbe sokszor amikor együtt vagytok akkor nem fog menni. Kitartást neked!
2023. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondta hogy nem merte mert tudta hogy kiakadok és nem akarok róla hallani többet. Magyarul azt mondod hogy 1 esélyt megérdemel, és ha úgy alakul hogy nem ez jár folyamatosan a fejemben akkor van némi esély rá.
2023. júl. 24. 17:34
 8/24 anonim ***** válasza:

Figyelj, sok esetbe van olyan ahol évekig nincs együtt két fél. Most van egy ismerősöm, pontosabban egyik ex barátnőmnek az ex palija. Most össze jött egy csajjal, akivel már több évet is volt, utoljára 5 évet voltak külön.

Tuti mindkettő szexelt mással. Már mint a srác 1000%. Hisz exem ott volt neki. Szóval nem tudom, szerintem butaság azért eldobni a lehetőséget mert valakivel dugott. Emberek vagyunk, és nem vagyunk tulajdonai egymásnak.

Ez egy döntés. Amit nem lehet kierőszakolni. Ezért undorodom azoktól, akik megvernek másokat, ha rá néz a nőjére, vagy magát a nőt terrorizálja, ha ott akarná hagyni, mert nem normális dolog. Szabad akaratunk van, és szabadon döntünk, hogy akarunk e a másikkal lenni, vagy nem.

Adj neki egy esélyt, de közöld vele, hogy ha elbassza, már nem kap többet.

És akkor amit annyira idealizáltál benne, végre ledöntheted. Mert tudod, hogy nem ő az igazi.

2023. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 8assal. Illetve abban hogy egyetértek, hogy nem tulajdonjog, tehát nem tilthatod meg hogy legyen mással ha nem vagytok együtt. Valóban megérdemel egy esélyt, és igen, akkor lesz csak rossz a dolog számodra, hogyha nem tudod kiverni a fejedből azt, hogy volt valaki mással is. Egy cipőben járunk egyébként, én is ilyen vagyok sajnos... Nem jó ez, de az érzéseinket nem mi irányítjuk.
2023. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Amúgy azt megkérdezhetem, hogy kb szakítás után mennyi idő telt a másik sráchoz? Ha esetleg tudod
2023. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!