Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 év után is az szeretem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után is az szeretem az exemet, sosem szabadulok már meg ettől?

Figyelt kérdés

Annyi idő eltelt már, és még mindig ott tartok,hogy nem élvezek semmit, annyi új hobbiba belekezdtem de minden értelmetlen, ismerkedtem de csak arra tudtam gondolni még szex közben is, hogy inkább vele csinálnám... Barátok között és család között is magányt érzek, ha egyedül vagyok, ha munkában, régi hobbijaim sem szeretem már, az újakat sem igazán... Mindig ugyanaz a vége minden napnak.

Tudtommal ő boldog, talált is magának valakit, nem szoktam vele beszélni, nem zaklatom, csak élek csendben, de már kezdem unni.


2023. aug. 7. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nekem másfél év volt, mire újra szépnek láttam az életet. Lehet neked is kell még idő, megszokod majd, hogy nincs melletted és nélküle is felmegy ugyanúgy a Nap. Akkor meg már nem jobb élvezni? :)

1 év annyira nem sok idő, főleg ha sokat voltatok együtt. Mi 10-et.

2023. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl korán kezdtél ismerkedni. Én egy év után még nem tudtam, több mint két évvel a szakítás után éreztem úgy, hogy készen állok rá. De ezekből az ismerkedésekből sem lett semmi, az exem túl magasra tette a lécet. Aztán végül is ő is ugyanígy volt ezzel, hiába lett kapcsolata, nem érezte jól magát benne, úgyhogy visszataláltunk egymáshoz.
2023. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
7 évig voltunk együtt
2023. aug. 7. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én mit mondjak, együtt sem voltam az illetővel (csak szex volt), pár hónapja nem is láttam, mégis minden nap gondolok rá.


Csak az idő múlása segít, illetve a hit, hogy ezután is jöhet olyan, aki majd megfog ugyanúgy, vagy még jobban.


Nekem ez a tudat segít, illetve, hogy sokminden más van, ami lefoglaljon.


El fog múlni a rossz érzés idővel :)

2023. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy soha nem fogsz.


De lehet, hogy nem is akarsz mert még mindig reménykedsz abban hátha újra együtt lesztek...


Illetve búfelejtőnek keresgélsz csak embereket...

2023. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7 év nagyon sok idő, szerintem nem csoda, hogy egy év nem volt elég túltenni magad rajta. Nem igazán lehet erre sajnos okosat mondani. Felnőtt intelligens ember vagy, akinek el kell fogadnia, hogy vége, az exe már mással van, ezt el kell engedni. Ha ezt elfogadod, utána már csak az idő segít, maradj nyitott, de ne erőltess semmit. 7 év miatt nem szomorkodhatsz egész hátralevő életedben. Kitartást, és sok sikert.
2023. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!