Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottál úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál úgy, hogy nem volt semmi probléma azon kívül, hogy kihűltek az érzelmek?

Figyelt kérdés

Tehát a párod szeret, nem volt megcsalás vagy harmadik fél, semmi gáz dolog.

Nem jobb ilyenkor örülni, hogy talált az ember egy normális párt akivel lehet tervezni?



2023. aug. 15. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Ha valakivel minden okes, nem szakitok, mert szeretem. Sot, a problemakat is megakarok oldani.

Na, az a helyzet, hogy eddig ezt egy no sem volt kepes megbecsulni, csak utolag akartak volna. Most meg nem ertik, hogy miert nem akarok kapcsolatot.

2023. aug. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Én igen, házasság, közös gyerek is volt. Sokat őrlődtem rajta, beszélgettünk, de hosszú távon nem lehet azzal mit kezdeni, ha már nem kívánod a másikat, sőt, pusztán az ölelése is terhes. Évekkel ezelőtt volt, nem bántam meg, így remek a kapcsolatunk.
2023. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szakítottam így. Én előbb arra koncentrálnék, hogy kijöjjünk a hullámvölgyből és max akkor szakítanék ha csak én kapálózok vagy ha már tényleg mindent megpróbáltunk. Viszont szakítottam már (és hasonló helyzetben újra szakítanék) fülig szerelmesen azért, mert komoly problémáink voltak.
2023. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmúlt kettőnk között az intimitás, úgy éltünk egymás mellett, mint két lakótárs. Én nem akarok ilyen kapcsolatot, elhagytam. Én még szerettem, de bármit próbáltam, nem segített. Úgy éreztem, hogy ebből nincs kiút.
2023. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%

Nem érdemes ilyen langymeleg pocsolyában dagonyázni. Tudom, mert én megtettem. Közel 50 lepkefingnyi kapcsolat után úgy éreztem, soha nem fogom a költők által megénekelt perzselő szerelmet megélni. Így amikor eljött az ideje, elvettem valakit "jobbat úgysem találok" felkiáltással. Voltaképpen remekül prosperáltunk, a csemetéinknek is szép példát mutattunk.

Valahol mélyen tudtam, hogy nem erre születtem, de hagytam lefolyni az éveket valami ostoba "majdénmegmutatom" elv miatt. Aztán szerelmes lettem. S noha nem lett belőlünk egy pár ez a szerelem ráébresztett, hogy semmi keresnivalóm a feleségem mellett. Elhagytam. A terv az volt, hogy újra nagyobb dúlást végzek a szebbik nem körében, de gyalázatos gyorsasággal elkapták a tökömet. Azóta (24 éve) a tényleges életfogytot töltöm nagy szerelemben. Egy napon még csak nem is említhető a két házasság. Az első a maga csendes biztonságával és a második a viharos szenvedéllyel. Az első, ahol nem éltem, csak túléltem az éveket, és a második a maga "mindent bele!" önpusztításával. Nem kérdés, melyiket választanám, ha újra kellene kezdeni.

2023. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Senior Séf miért írod le ezt a sztorit mindenhol? Nem gondolod hogy kínos ennyit vergődnöd az első válásodon?
2023. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!