Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex visszaszerzése, ha barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex visszaszerzése, ha barátja van?

Figyelt kérdés
Rájöttem hogy nekem ő kell de későn, mert közben lett egy barátja. Azt nem tudom eldönteni, hogy messengeren faggassam hogy mennyire komoly, és úgymond mennyi esélyem lehet nála újra, vagy hívjam ki és élőben faggassam, beszélgessek vele. Mert ha messengeren kiderülne hogy nincs esély úgymond, akkor felesleges egy élő tali. Ha viszont van élő tali nem csak messengeren keresztűl derűl ki, akkor lehet hogy már a személyemmel is úgymond tudok hatni valamennyire. Ti melyiket választanátok, vagy mit gondoltok? :( F/32

2023. aug. 24. 09:17
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
82%
van egy pont ahol a szerelem utáni sóvárgás gyűlöletbe fordul.. na akkor jön a baj.
2023. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Ez nem fordúlhat gyűlöletbe, egyikünk sem olyan. És mind a ketten szeretnénk egymást. Rajta is érzem, hogy még nem múltak el az érzések. Csak most van egy másik is aki felé nyilván most erősebbek.. hiszen frissebb.. és nem tudta hogy jelentkezni fogok.
2023. aug. 24. 13:15
 23/38 anonim ***** válasza:
84%
de miért szeretne mikor a barátját szereti?
2023. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
23%
Jó, ha másképp nem érted: Nulla, sőt mínusz nulla az esélyed nála.
2023. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
87%
Miért engedted el 5 éve, miért nem akkor küzdöttél a kapcsolatotokért, ha még most is ezt érzed? Szerinted meg tud bízni benned, hogy na igen, most aztán tényleg csak ő kell neked? Nem hiszem...felelősségteljesen kell dönteni, egyszer elengedted, hagyd hogy megtalálja a boldogságot mással.
2023. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy téged csak az bánt, hogy ő most mással boldog? 🙂
2023. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Exet akkor sem engednék vissza,ha senkije nem volna.Mondhatna akármit, lezárult a múlt. Csak magammal tolnék ki,de vele is.

Ha ő szakított, akkor eleve szóba sem jöhet. Ha én szakítottam volna, akkor pedig nem lenne pofám visszasompolyogni.

2023. aug. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
74%
4es , nálunk is pont ez volt, viszont en vagyok a csaj, es engem dobtak .
2023. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

En megfejtem:

Kapcsolatba voltál es a szerelmed volt a csaj.

Most szetmentel a felesegeddel, paroddal, es ö kell neked

A csaj megpróbált tovább lépni.


Szerintem de sajat vélemény: lehet esélyed.

Ha nem jól feltetelezem mindezt hogx a szeretőd volt stb. irj kérlek!

Szia

2023. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
72%

Ha igazam van 29es vagyok akkor próbáld meg irj neki.

De ahoz légy legalább valasban vagy egyedülálló sztem

2023. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!