Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Letiltott, majd kivett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltott, majd kivett a tiltásból, de nem jelölt vissza a facen, így én megpróbáltam tovább lépni. 1 év után visszajelölt miután nekem már gyerekem született, és olyan dolgokat oszt meg a facen amik szerelmi csalódásról szólnak stb.Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

Olyan dalokat tett ki a facebook oldalára hogy mostmár elenged, es amik a szakitásról , szerelmi csalódásról szólnak.

Nem reagáltam semmit minderre, ezután kb.1 hónap után megosztotta hogy kapcsolatba van. De tudtam ismerőstöl hogy nincs .

Ezután olyan dalokat osztott meg a történetében amik arról szólnak hogy hiányzik az érintésed stbstb

Nem reagáltam semmit erre sem büszkeségből , viszont ugy erzem hogy hiányzik.

Én nem vagyok normális?


Nagyon fájt ez az egész szakítás akkor, én megpróbáltam tovább lépni es összejött egy édes kisbaba is, viszont a mostani párom elhanyagol, tudom mar én sem csináltam jól.


Megérteni próbálom a miéreket,

Volt már vki hasonló helyzetben?


2023. aug. 25. 08:37
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, de nyilván nem vagy normális... úgy szeretnél elfelejteni valakit, hogy babát szülsz egy férfinak, akit nem is szeretsz, hiszen még az előző után sóvárogsz?
2023. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Akkor úgy ereztem tovabbléptem.

Es elakartam engedni, ugy ereztem ez is sikerült.

De a mostani párom elhanyagol engem es a kicsit is.

2023. aug. 25. 08:47
 3/41 anonim ***** válasza:
91%
Biztos, hogy ezek mind neked szóltak. Lehet még csak alig ismerte azt a valaki, akivel kapcsolatban volt, ezért nem tudott róla az ismerősöd sem.
2023. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%

Abban a pillanatban, amint picit elhanyagol a párod, az exed Facebook oldalát nézed?

Igen, te vagy a nem normális. Tiltsd le az exed, nem véletlenül ex. Koncentrálj az új kapcsolatra és babára.

2023. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%
Szórakozik veled hogy hülyithetö vagy még így is.
2023. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

3as 💯%, mert az ismerősom is mondta es kimaradt hogy az ex is egyszer rám irt, akkor amikor visszajeloltem .

Nyilván nem egyből fogadtam el ismerősnek a facen, de amikor megtettem ramirt.

Amire nem válaszoltam csak egy köszit és ennyi

2023. aug. 25. 09:12
 7/41 Laylah ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy neked szól a műsora? Attól, hogy te nem vagy túl rajta, az még nem jelenti azt, hogy ő nem másvalaki miatt van oda.
2023. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
96%
Tiltsd le és felejtsd el
2023. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

7 ismerem.

Egyszerűen tudom.

2023. aug. 25. 09:20
 10/41 anonim ***** válasza:
80%
Akkor beszélj vele ez a legegyenesebb út. Csak ő tudhatja mit miért tesz. Mi itt csak találgatni tudunk.
2023. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!