Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy zárjam egy 33 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zárjam egy 33 éves nővel,hogy a lehető legkevésbe sérüljön?

Figyelt kérdés
Egy társkereső oldalon ismerkedtünk meg.Megvolt az első randi és úgy végződött,hogy ott aludt nálam. Viszont úgy tűnik,mintha kezdene szerelmes lenni belém,hosszan ölel meg ilyesmi. Nekem viszont annyira nem jön be ,hogy komoly kapcsolatot elképzelnék vele. Csak azért alakítottam úgy ,hogy ott aludjon,mert előtte fél évig nem voltam nővel...
2023. szept. 3. 09:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%

A gyk szerint mondd meg egyenesben.

En meg ugy csinálnám hogy alig kontakt nincs talalkozas aztán lekopik magátol

Elvégre nem egy munkahely ahova magyarazkodni kéne.

2023. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg, hogy bocs de annyira nem jön be, csak fél éve nem voltál nővel.

Vagy alakíts ki vele kapcsolatot, aztán ha jobban megismer, hogy milyen ember vagy, majd kidob ő.

2023. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Írd le egyenesen neki, hogy ne haragudjon, megpróbáltad, de nem érezted azt a pluszt. A lényeg, hogy legyen Benned annyi, hogy leírod neki, ne várjon Rád.

Így tud a leggyorsabban tovább lépni. Annál rosszabb nincs, ha lassan leépítenéd, mert annyival meghosszabbítod a kettőtök közti kapcsolatot, reménykedést,stb.


Egyenesen és őszintén, ez a leggyorsabb és legkorrektebb verzió.

2023. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy minél hamarabb vess véget ennek és ne rabolt az idejét. Nagyon szemét dolog más ember érzelmeit kihasznalni.
2023. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt nezzuk a nő akarja kihasználni, és érzelmi erőszakkal
2023. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Mindig az sérül jobban, akinek érzelmei, kötődésű van a másik fele. Miért aksrna kihasznalni a másikat az, aki elkezd kotodni?
2023. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki hogy úgy alakult mégse egymást keresitek. Csak őszintén, de nem megbántva.
2023. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd a fáradtságot és gondold végig miért nem jön be, és ha ezek közül van olyan amin lehet javítani, akkor mondd el neki. De pl ha csak az a bajod hogy miért nem olyan mint x színésznő, akkor azt is mondd el, hogy ilyen agybajaid vannak, jobb ha tudja mi történt vele.
2023. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8# Teljesen igazad van. A kérdezőnek meg csak annyit , ha fél év alatt nem találtál tőle jobb nőt magadnak , érdemes elgondolkozni ezen. Lehet a Te igényeid is túl magason vannak.
2023. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért ne értékeld magad túl, egy randi után még nem hinném, hogy szerelmes. Neki valószínűleg a bújás jobban hiányzott, mint a szex. Én is bújtam az első ottalváskor a páromhoz, de csak mert jólesett a fizikai közelség, pedig akkor még nem voltak iránta komoly érzéseim, sőt, csak laza kapcsolatban gondolkodtam vele eleinte. Hónapok kellettek, az ő elköteleződése is kellett ahhoz, , hogy beleszeressek.

Szóval ha nem jön be annyira, akkor mondd meg neki szépen, hogy nem egymást keresitek és kész. Nem fog összetörni, nem vagy te annyira nagy szám, hogy miattad keseregjen hosszasan.

2023. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!