Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudja elviselni a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja elviselni a szakítást, ezért bánt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évekig voltunk barátok, mire összejöttünk. Én lassan szerettem meg, nem volt szerelem első látásra. Ő végig szerelmes volt. Már alapból mérgezetten indult a kapcsolat, mert a barátságunk alatt nekem volt két pasim, és mindkettő a kihasználós fajta volt, ezért megkaptam, hogy neki fáj, hogy csak azok után választom őt, hogy más (szerinte sokkal helyesebb) pasik már jól kihasználtak és elbántak velem.

De aztán túljutottunk ezen.

Viszont én már 1 év után sem éreztem azt, amit kellene, így tudtam, hogy ha már ilyen kevés idő után előáll ez a befásultság/ridegség érzés, akkor képtelen vagyok a komplett életem leélni vele, vagy megcsalnám 5-10-15 év múlva, vagy gyerekek után válnánk szét, vagy egyszerűen megkeserednék és megőrülnék.

Ezért szakítottam.

A szakításnál őszinte voltam. Ő teljesen kifordult magából, hogy majd én ezt megbánom, ő tesz róla, mert "nem szokás" úgy szakítani, ha a másik semmit nem csinált, sőt odaadó, mindent megtett értem, éveket várt rám, olyan kedves volt velem és úgy szeretett mint senki a világon, sose csalt volna meg.

Mondtam, hogy szerintem fix, hogy nem bánom meg, bocsi, egyikünknek sem jó így, de majd az idő végleg eldönti, hogy kinek van igaza és érzek-e bármi megbánást. Majd otthagytam, nem válaszoltam neki többet neten sem.

Ellenben ő undorító dolgokat kezdett el tenni ellenem. A szexuális fétiseimről tájékoztatta a testvéremet, valamint mindent visszamondott neki, amiket a családi vitákról mondtam, és csak azokat mondta el, amiket dühömben mondtam. Ugyanezt tette a barátnőimmel is.

A szüleimnek pedig elmondta, hogy kipróbáltam a füvet, dátummal megspékelve, és, hogy nekik mit kamuztam otthon, és olyat is mondott, hogy szexfüggő vagyok, össze-vissza kefélek mindenféle alakokkal. Az egyetemi dolgaimat is elmondta, pl. hogy nem mondtam el, hogy megbuktam egy tárgyból, és csak a kövi félévben teljesítettem. Nem nagy dolog, de ő előadott egy hazudós, drogos, utolsó qrvának. Olyanokat is mondott, hogy altesti betegségeim vannak, amikkel nem megyek orvoshoz.

Egyszerűen nem hagyja abba. A szüleimet is az ujjai köré csavarta, folyamatosan veszekedés van itthon, alapból nem vagyok túl jól funkcionáló család. Egyedül a testvérem küldte el a búsba, és még csak számon sem kérte a sok mocskot, amit mondott neki, csak megmutatta, miket írogat és ennyi.

Hogyan állítsam le? Közben kamuprofilról írogat, hogy még tud mondani ezt-azt + megkérdezte, hogy "na, most már bánod? ;)"

24/L

25/F



2023. szept. 11. 13:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Mondd neki, hogy feljelented zaklatásért.

Remélhetőleg leáll és nem ragadtatja el magát akár tettlegességig.

2023. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Na, ez van, amikor megfogadjuk a hiszti-kriszti incelek azon tanácsát, hogy "talán nézz körül a barátzónádban". :)
2023. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy tudott rólad dolgokat, de jól tetted, hogy szakítottál vele. Majd lecseng a dolog. Minden csoda három napig tart.
2023. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Engem is lejáratnak az exek

Engem ez hidegen is hagyna, csak a családom is kezdi ugyanazt fújni nem állnak mellèm. Undorító családom van.

2023. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A helyi családsegítőtől is lehet segítséget kérni.
2023. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem a szakítás, amit ő nem bírt, hanem a hogyant. A jellemtelenséged, hogy hirtelen derült égből toltál neki egy ilyet, aztán még arra se voltál hajlandó, hogy válaszolj-kommunikálj vele bármit. Nárcisztikus is lehetsz, főleg miket írtál, hogy mit is mondott ő el rólad, ott valahogy te nem érzed azt, hogy nem lett volna így, ha nem teszel olyanokat, meg ha képes vagy vele beszélni.


De te csak magaddal törődtél, ezért nem is láttál be semmit, meg ezért nem is voltál tisztességes, csak úgy hirtelen letiltottad mindenhonnét, mert addig valahogy jó volt neked vele, aztán meg hirtelen nem akartál semmivel sem szembenézni és ennyi.


Elég sok gázos dolog van azokban is, amiket írtál és amik rólad szólnának. Kivel hogy mikor nem voltál őszinte és miket hazudtál kinek és még sok más.

2023. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

ui.: az is eléggé érdekes, hogy a szüleidet ő csavarta volna az ujjai köré


miközben valami más is lehetett


a srác meg kikészült a sok szrságodtól, meg ahogy ezt kezelted, nem normális módon és kitört belőle a sok elfolytott probléma, amiket összehoztál


valahol azt is meg lehet érteni


és bizonyára ha nem lettél volna jellemtelen, hanem vele normálisan ezt megbeszéled, nem csak hirtelen elmondasz minden szrt, ami agyadban van és szakítasz-letiltod-nem válaszolsz semmire sem, hanem emberszámba veszed, akkor lehet nem hoztad volna ezeket így ki belőle


és bizonyára itt is vannak ferdítések és torzítások és hazugságok is, mint amikről szó is volt, hogy általában neked ezek nem okoztak problémát sosem, hogy így tégy

2023. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja, más "jellemtelensége" meg "szrságai" teljesen valid okot szolgáltatnak másnak arra, hogy a szexuális életét, titkait, fétiseit teregesse a testvérének/szüleinek, meg bosszúból hazudozzon a szüleinek, barátainak.

Aki itt nárcisztikus, esetleg még szociopata is az a pasi. Nekem is volt dolgom hasonlóval.

2023. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem itt egyik se százas. És kérdéses is, hogy a kérdező mennyire validan mutatja be a dolgokat. A másik felet nem hallottuk.

Én vagyok ma 20:44 és előtte lévő.


Exem nárcisztikus pszichopata, aki mindenféle őrületet kitalált és teljesen széttorzított. Ilyesmi sem zárható ki. Főleg, hogy a kérdező semmit sem írt, hogy vele mi probléma lehetne, de tuti gázosan intézte a szakítást és saját maga által bevallottan is hazudott sokaknak mindenfélét. Továbbá valamiért a szülei nem mellette állnak a kérdésben, ami azért szintén fura, ahogy még elég sok minden.

2023. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én eleve azt sem értem, minek jöttél vele össze. Évekig nem láttál benne semmit, aztán egyszercsak kifogytál az udvarlókból és már jó volt a szamár is? Tanulság: ami nem megy, azt nem kell erőltetni. És aki évekig lohol a nyomodban, mint egy pincsi és a lepattanóra vár (vagyis szurkol azért, hogy neked ne legyenek sikeresek a párkapcsolataid) az nem a barátod, és még csak nem is százas.

Most, hogy már megtörtént a baj és a csávóból előbújt az eddig is jól sejthető énje, tényleg csak annyit tehetsz, hogy feljelented, akárhány profilról ír, mindet tiltod, törlöd, esetleg jelented az oldal üzemeltetőjének azonnal és nem hagysz neki egyetlen rést sem, amin keresztül újra a közeledbe férkőzhet. Ha a szüleid és barátaid szembesítenek vele, hogy milyen új pletykákat terjeszt rólad, akkor pedig vállat vonsz és lerendezed annyival, hogy bosszúból hazudozik és aki ismer téged, az nem fog felülni az ilyen aljas mendemondáknak.

2023. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!