Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes szakitanom most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szakitanom most a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja randizgatok,egy 19 éves csajjal, nevezzük most már a barátnőmnek,a szexen is bőven túl vagyunk már.


Kedves helyes lány,de egyszerűen nem érzek iránta semmit.

Nem szép ilyet mondani,de egyszerűen nem érdekelnek azok a dolgok amik őt érdeklik.


Igazából semmi közös nincs bennünk,semmi közös érdeklődésünk nincs.

Szeret Lolozni,animet nézni és sárkányokat rajzolni.És főleg ami rosszabb naphosszat ezekről beszélni egész nap.


És még a szex is unalmas vele,pedig próbálkoztam érdekesebbe,izgalmasabbá tenni



2023. szept. 15. 16:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Én nem látom azt így 4 hónap után hogy ennek a párkapcsolatnak lenne-e bármilyen jövője.

És lehet jobb lenne most szakítani,mint húzni az időt.


De nem tudom lehet,hogy ha még együtt leszünk egy ideig jobb lesz a szex,ő is aktívabb lesz benne

2023. szept. 15. 16:31
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts minél előbb. Nincs érzelem, nem érdekel téged egyáltalán, szóval veszett fejsze nyele. Ne húzd az időtöket.
2023. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts vele. Ha 4 hónap alatt nem alakult ki benned minimális kötődés se, akkor nincs értelme.
2023. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A másik amit nem értek,hogy így nem is nagyon akar az élettől semmit.

Tavaly leérettségizett,azóta otthon van,nem tanult tovább,nem dolgozik.

Csak ül otthon,nyomja a lolt,animeket és sárkányokat rajzol.


Ha én nem hívnám ide oda a városba szerintem ki se mozdulna otthonról egész nap.

2023. szept. 15. 16:45
 5/18 Ywerd ***** válasza:
Igen.
2023. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az a tipikus szürke kis egér csajnak hangzik, nagyon átlagos vagy átlag alatti külsö, és semmi élet.

Szerintem szakíts vele, két külön típus vagytok

2023. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Másoknak áldás lenne ez a lány. A szakítást javaslom, hogy ne húzzátok egymás idejét. Neked is jobb lenne hozzád jobban illő párt találni. Boldogabb kapcsolat lenne.
2023. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Helyes kedves lány, átlagos talán egy kissé vékonyka.


Megmutatja milyen újabb jégsárkányt rajzolt.Mindig elmeséli,hogy mi történt a Naruto-ban és persze kedvesen érdeklődök ilyenkor,de érzem hogy ilyenkor zsibbad az agyam és pusztulnak az agysejteim.

2023. szept. 15. 17:17
 9/18 anonim ***** válasza:
Érettségi után en se tudtam moat akkor mit kell csinalni? Soha életemben nem lattam még mi az élet csak az iskolákat. A szülők meg lesz.rtak. ne is vàrj tőle mi okos nőt. Az majd 40 evesen lesz.
2023. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vmi okos nőt
2023. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!