Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottál a szeretőddel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál a szeretőddel, ha elkezdtél többet érezni iránta? Megmontad neki?

Figyelt kérdés

Fáj hogy nem csak az enyém. Nem állandó kapcsolatban van, hanem rajtam kívül még alkalmik.


Féltékenységet érzek, fájdalmat, érzelmi hullámvasút.


Azt sem bírom már jól hogy ritkán beszélünk, hogy találkozón kívül semmi intimitás nincs. Azt hittem tudok csak szex kapcsolatot kialakítani de nem akarom hogy így fájjon, ha mással van.


Hiába jó a szex, nekem megoldás ha ezt lezárom, ugy látom


2023. szept. 18. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez egy ilyen játék. Vagy ráunnak az emberre vagy beleszeretnek.

Normàlis embernek igénye van intimitásra, nem elég a szex.

A szex érzermek nélkül megöli a lelket.

2023. szept. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen....
2023. szept. 18. 07:54
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Le kell zárni.
2023. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az, hogy elmondom neki, az is nekem kell, hogy le legyen zárva.


Próbáltam már goshingolni de ha én érzek érzelmet akkor ez nem megy. Mert ír és 🙈 borul az ellenállásom.

2023. szept. 18. 09:18
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Ez nehéz dolog
2023. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy tudsz kilépni ebből a nyomorult és kiszolgáltatott helyzetből ha minden kapcsolatot megszakítasz vele. Törlöd, tiltod minden elérhetőséget.
2023. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem tiszteletben fogja tartani és nem fog keresni


Ha mégsem, akkor tiltom.


Én már nem kerestem őt az utóbbi időben, ezt könnyen betartottam, viszont ha írt reagáltam, ezek után mindig jókat beszélgettünk, volt hogy felhivott, néha láttuk egymást, ilyenkor mindig hiányzik érzésem volt. Ha napokig nem beszéltünk akkor jól voltam.

2023. szept. 18. 14:01
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Lehet egyszerűbb lenne ha tiltanád mindenhonnan,így nem tud keresni.Idővel majd jobb lesz.Nem mindenkinek való a szerető szerep
2023. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szeretővel nem szokás személyesen szakítani?
2023. szept. 18. 21:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond,hogy a 9.-es hozzászólásoddal,megint alkalmat kereset,hogy találkozni tudj vele.Amiből nem biztos hogy "szakítás"lesz.Nekem volt szeretőm,akivel jó volt minden,csak ő többet érzett.Egyszer próbáltam lezárni személyesen,nem ment,így utána tiltottam mindenhonnan,nem kerestem,nem találkoztam vele.De előtte megírtam neki,hogy azért a tiltás,mert máshogy nehéz az elszakadás.Azóta találkoztam már vele mert szomszéd városban lakunk,de ez a viszony után sok hónappal volt,azóta minden változott,csak köszöntünk,és ennyi.
2023. szept. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!