Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 23 éves csinos lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves csinos lány vagyok, az exem miért szeret egy 36 éves nőt helyettem?

Figyelt kérdés

Szóval szakítottunk még tavasszal, ő most 24, de úgy érzem, mégis vele szeretnék lenni. Ő már egy nővel randizik, aki nem csúnya, meg orvos is, de már 36 éves! Oké, az exem is friss diplomás mérnök, de azért 12 évvel idősebb nővel szerintem túlzás, én sokkal fiatalabb vagyok és írtam neki, hogy újrakezdeném.

Hogy szerezzem vissza?



2023. nov. 5. 10:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes belé ha nem jelenleg ő kell neki és bármit is teszel úgyse fogsz sikert aratni. Még akkor se igazából ha visszamenne hozzád, mert nem érez irántad semmit és elő bukna ez a tény úgyis.
2023. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
Miért szakítottál? Amúgy meg sok ismerősöm mondja nekem is, hogy nem éri meg fiatal nővel próbálkozni, idősebbet szerezzek én is. Ne most kelljen már a pasi, mikor van más neki.
2023. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%

Ha a srácnak van esze,akkor többet nem áll szóba sem veled.Aki szakít,annak off a továbbiakban.

Egyébként pedig a 36 éves nő sokkal többet ad neki,mint a te korosztályod.Tuti!

Szóval,ez a vonat elment...

Nagyon nem bírom azokat,akik irigységből vissza akarnak csinálni dolgokat,Az egyik legnagyobb hitványság az életben, bármiről is van szó !

2023. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
49%

Tudom nem vigasztal, de nem vagy egyedül. Az én volt párom (30)aki egy nős 57 évesbe van belakattanva. Akiről közben kiderült, sokkal több szeretője van. Valamit jòl tudott.

Én aki megtett mindent, támogatta, szerettem.. azt kihasználta. Teljesen összetörtem.

2023. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
20%
Férjes*
2023. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
74%
Eselytelen vagy a gazdag,tanult ,tarsadalmilag elismert munkakorrel rendelkezo gyonyoru milf orvosnovel szemben.
2023. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

2:Hiába helyes, túl komoly, csak a szakdogával, meg a munkával foglalkozott az utolsó évben, nem akart bulizni, legfelejebb csak ilyen csendes helyekre menni kettesben, mint étterem, cukrászda, kávézó.

Viszont nagyon érzelmes és intelligens, ami ritka egy fiatal srácban.

3: Örülhetsz, mert írta, hogy nem kezjük előlről, de nem eszik olyan forrón a kását, engem sem kell félteni.

2023. nov. 5. 10:50
 8/41 anonim ***** válasza:
47%

Tipikus alattomos kígyó vagy,mint sok kortársad.

#3

2023. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
80%

Nem bulizós típus, te pedig lehet hogy sokkal többször mozdulnál ki. Valószínűleg az a nő hasonló mint ő, és neki ez jobban esik, talán jobban is érzi magát.


Miért mentetek szét? Mi miatt nem működött közöttetek?

Ha ti nem passzoltatok, akkor miért nem keresel olyat, akivel működtök is? Csak azért valakit visszasírni kár, mert volt jó tulajdonsága. Ez csak egy instant birtoklás (bocs), nem pedig szeretet. Lehet hogy neki ez nem lenne olyan jó, csak neked.

2023. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
9. Tényleg különbözünk, ő inkább kettesben akart programokat, én meg bulizni szerettem volna. Elkövettem azt a hibát, hogy szakítottam vele egy vagány, bulizós srác miatt, aki végül átvert, csak szexre kellettem neki. Pedig semmilyen szempontból még a nyomába sem ér az exemnek, most utólag már látom.
2023. nov. 5. 11:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!