Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van ennek jelentése/ csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek jelentése/ csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatunknak lett vége azzal a mondattal, hogy idōre van szüksége barátomnak (28F) majd szépen lassan privátra állította a fiókját, közös megjelölt képeket letörölte (ekkor még ismerose voltam). Talalt egy jó okot arra is, hogy tiltson, amikor felidegesítettem. Ennek már 2,5 hónapja. A héten újra publikussá tette a profilját, történeteket oszt meg naponta (évente egyszer, ha megosztott valamit elōtte). Letörölt minden lányt, akit utánam követett be. Újra kondizni kezdett. Nem értem..olyan, mintha várná, hogy érdeklōdjek, pedig nagyon csúnya szavakat vágott hozzám és ō akarta a "szünetet" Szerintetek?

nov. 9. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rád vár, hanem az új énjét keresi
nov. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Fe ha akarsz tőle valamit, irj neki
nov. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira sem akar tőled semmit, hogy az sem érdekli ha látod közben amit csinál a profiljával
nov. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod.
nov. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lányok miatt kondizunk, ha mégis akkor is csak a fájdalom leküzdése a cél :)
nov. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne áltasd magad. Ha egy férfi akar veled beszélni, akkor megkeres. Nem vár rád.

Engedd el.

nov. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ezzel inkább valaki másnak akar tetszeni és nem neked
nov. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet volt egy csaj akivel kavart, ezért kért szünetet.

Ezért tiltott stb hogy ne bukjon le.

Csak nem jött össze, feloldotta, törölte a nőt/nőket akikkel kavart és bedurcizott mert téged nem akar már. Ezért éli az életét.

Lehet nem volt elég kigyúrt a másik csajnak és azért kondizik újra XD

Szard le. Nem sír utánad nyugi :D

nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ráírtam lassan 3 hónap után és letiltott minden fiókról, amirōl próbálkoztam. Nem volt Nagy dolog az összeveszésünk, nem tudom egy felnōtt férfi hogy sértōdhet meg ennyire, hogy egy magyarázatot ne tudjon adni
nov. 14. 11:38
 10/12 anonim ***** válasza:
szakítottatok semmi közöd hozzá miért sértődött meg rád már egy senki vagy neki
nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!