Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy azért szakítottak egy pasival mert egyszerűen túl szegény volt?

Figyelt kérdés
nov. 12. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem. 26n
nov. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Igen
nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Exférjemnél ez is belejatszott. Ő nem dolgozott, viszont erőszakkal elvette minden pénzem, állandóan ordított velem hogy mostmar én kérjek kölcsönt mert neki már senki nem ad, meg belekényszerített több hitelbe is.


Persze lehet mondani hogy miért hagytam, de csak aki volt ilyenben az tudja milyen a folyamatos rettegés, és a kétségbeesés, ami szinte megbénít.

nov. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, de nem önmagában emiatt, mert a szegénység már csak egy tünet, hanem ami ezzel járt együtt: az 1. nem akart sem dolgozni, sem tanulni, sem változtatni, a 2. meg a függõségeire szórta el a pénzt.
nov. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen
nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Emiatt nem szakítottam senkivel.


Ha úgy érzem, hogy anyagilag nagyon nem vagyunm egy szinten, akkor össze sem jövök az illetővel. (Itt megjegyezném, hogy jelenleg többet keresek a pasimnál, tehát nem, nem a pénzre hajtok. De nyilván nem szeretnék olyannal lenni, aki lezúz a saját szintem alá.)

nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

#6

Igazából akkor lehet hogy az összejövést meg a csóróságot sem ugyanúgy értelmezi mindenki.

Például mi kollégák voltunk, ugyanannyit kerestünk, fel se merült bennem, hogy sokkal rosszabb anyagi helyzete van. Közben de: rengeteg hitelbe verte magát, és gyerektartást fizetett az exének. Ez is később derült ki, a kislánnyal egyáltalán nem tartotta a kapcsolatot, és letagadta.

Volt pár hónap együtt, randik, szex, tehát az én értelmezésem szerint összejöttünk.

A fentiekből következik, hogy nem pusztán az anyagi helyzete miatt dobtam ki. De nagy szerepet játszott.

Ráadásul ő már pár hét után kérdezgette, hogy mi lenne, ha összeköltöznénk. Gondolom, hogy nem a szerelem motiválta, hanem a pénz.

nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Csak olyannal szakítottam emiatt, aki rajtam élősködött. Kirúgták a munkahelyéről, nem talált új munkát (utólag kiderült hogy nem is keresett), én tartottam el, volt minden, amit szeretett volna, de titokban lopkodta a pénzem, amit eljátszott, vagy elköltött vmi felesleges dologra.
nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!