Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lesz valaha jobb? Szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha jobb? Szerelmi bánat..

Figyelt kérdés
Sziasztok.Fél éve szakított velem az a nő akivel elképzeltem a jövőmet nem viccelek"életem szerelme" azóta nem jobb, hanem rosszabb minden..totál depressziós vagyok minden nap egyre rosszabb és már az öngyilkosság gondolata van a fejembe sokszor. Soha nem bántottam meg soha nem hazudtam neki imádtam és ezt érezte is.. Szakított egy idiota indokkal, fél évet voltunk együtt tudom nem sok de imádtam minden eltöltött percet vele. Mindig rá gondolok minden percben.. Kegyetlen érzés mert úgyérzem ez soha többé nem lesz, nem leszek képes szeretni senki mást többé, ismerkedni se tudok és nem is menne mert most is szeretem ugyanúgy mint az elején. És itt van az hogy a korom..Valszeg egyedül maradok életem végéig 30éves férfi vagyok..

#Szerelmi bánat.. Soha nem leszek boldog.
nov. 16. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én 32 leszek, egyedül vagyok, és a 10 évvel ezelőtti szerelmemmel akartam összejönni. Nem volt hajlandó válaszolni se.

Ehhez képest….

Persze mindenkinek a saját fájdalma a legnagyobb de kicsit szedd össze magad. Ha életed szerelme volt akkor nem szabad leállni, viszont úgy nem lehet csajt összeszedni hogy depressziós vagy. Virít, érzik es ettől mindenki menekül.

Ha akarsz szívesen beszélgetek Veled.

Kicsit újra kell kezdeni most hogy később jó legyen

nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél év még javában az ismerkedés ideje. Ha az egyik félnek nem megy tovább, vége. Ezt el kell fogadni. Látott valami olyan akadályt, amit te nem.
nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Szomorú, keress szakembert
nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Találsz te egy igazit, csak add meg a lehetőséget az életnek
nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor 2 hét beszélgetés után az első randin nála keltem fel, pár órám se volt végiggondolni, hogy akarok-e folytatást, mert ágyban fekve ő még aludt, nekem pedig pörgött az agyam.


Rosszul döntöttem, nem akartam folytatni. 1 randi, 1 éjszaka után vége lett.


Azóta lassan 2 év telik el, és egy dolgot tudok: többet gondolkodom rajta, hogy miért döntöttem rosszul, hogyan lehetett volna jól, mit kellett volna máshogy, milyen életünk lenne azóta, mint akkor pár óra alatt a rossz döntést meghozni. És ez végigkísér.

nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, lesz jobb! Eszedbe ne jusson az életed eldobni! 30 évesen nagyon fiatal vagy még, dehogy maradsz egyedül. Elhiszem, hogy te jól bántál vele, de neki az a bizonyos “idióta indok” neki elég volt a szakításra, ezt tiszteletben kell tartanod. Nincs mit tenned ezzel, ettől ő sem rosszabb ember meg te sem. Hidd el, minél jobban rágörcsölsz, annál szebbnek látod a múltat, és anná inkább leszel az emlékébe szerelmes, nem pedig abba, ami valójában volt. Inkább menj szakemberhez, nem szégyen segítséget kérni. Nem éri meg eldobni az életed senki miatt.

116 -123 Hívhatod őket, ha beszélni szeretnél valakivel.

nov. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress fel egy jó pszichológust, s ezt komolyan mondom!
nov. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nemhiszek abban hogy pszichológus tudna segíteni, szerintem felesleges több tízezer forint kidobás lenne.. Megpróbálom lerendezni fejben, bár fél év alatt nemsikerült, de adok még fél évet magamnak. Csak a mindennapos szenvedés ne lenne az a legnehezebb.
nov. 17. 06:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!