Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is van úgy, hogy valamelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senior Séf kérdése:

Más is van úgy, hogy valamelyik közösségi oldalon az egykori szerelmének a képére találva hálát ad a sorsnak, hogy akkor ott vége lett?

Figyelt kérdés
Jó, persze én se lettem egy matyóhímzés az elmúlt évtizedek súlya alatt, és nyilván sok csaj szörnyülködik, hogy a valamikori kanegér micsoda rozoga vénember lett. D
nov. 18. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Oké...most rádöbbentel arra, hogy az öregedés nem mindenkivel kegyes?
nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Igen, én is így vagyok vele.
nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez erős túlzás, de osztálytalálkozón futottam bele olyan nőbe, aki bejött/belezúgtam gyerekként és most nem értem, hogy ez hogy lehetett, amikor se nem szimpatikus, se nem vonzó a számomra.


Igaz olyan is van, aki akkor szinte láthatatlan volt nekem, most pedig "értelmes és szép is", irigylem azt, akivel van.

nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a általános iskolában volt egy lány padtársam, akibe bele voltam zúgva és mindig róla fantáziáltam :D aztán egy 15 évvel később újra összefutottunk, de úgy elhízott, hogy alig ismertem fel és ráadásul elég csöves kinézete lett :D
nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Én nem a külső miatt hanem azért mert jobb embert találtam.

Olyat aki több diplomás, vállalkozó , és komoly sportolói múltja is van. Neves cégeknek, híres embereknek , politikusoknak is dolgozik.

Most ehhez képest az exem egy operátor ( betanított gyári munkás ) azóta is….ráadásul ugyanott. 20 éve.

nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
De a külseje is sokat romlott, gondolom iszik , cigizik , emiatt öregszik látványosabban.
nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik pasi szörnyen öreg és ronda lett, dehát már 40 felett vagyunk, ez a normális.
nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert rájöttem, hogy mint ember rosszak voltak, és pokol lett volna velük az életem
nov. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!