Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a barátnőm mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés

Közel másfél éves távkapcsolatom volt.

18 éves fiú vagyok, az exem 15 lett,2 hónapot lehettem vele nagy nehezen elutaztam hozzá egyik ismerősömnél laktam elég nehezen.

Akkor minden szép volt.


10 napja hogy kimondta

hogy vége.

Nem tudom mai napig felfogni.

Elterveztem hogy hozzá költözök jogsi kocsi stb

Neki nem tetszett mert elvileg neki fáj ha én szenvedek de mondtam neki, hogy én nem szenvednék ha közelébe lehetnék.

Nagyon fájdalmas keveset alszok és pánikrohamaim vannak.

Talán sose szeretett?

Néha tudok írni neki de mindig csúnyán lekoptat.

Tudom nem kellene írjak, mert elkellene felejtsem de minden nap reménykedek.

Többször is próbálkoztam az öngyilkossággal apám figyelmeztetett, hogy ne hogy rosszat merjek tenni mert bele halnak emiatt vagyok még itt.

Azt mondta az exem bulizni akar nem kell neki pár de tudom hogy ez nem igaz

Nem ilyen volt csendes nyugodt lány volt egy évig így ismertem meg

Rossz lett a kapcsolatunk miután haza kellett jöjjek Magyarországról de mondtam neki, hogy most nagyon rossz lesz 1 évet még bírj ki és megfogadtuk hogy kibirjuk akármi is legyen és együtt leszünk erre meg semmi érzelem nélkül megtette.

Nagyon rosszull vagyok nem tudom mihez kellene kezdjek az életemmel, értelmét vesztette minden.


További szép napot mindenkinek!



nov. 22. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A szerelem kétélű lélekhasító.. ha vele vagy mennyország, ha messze van épp vagy 2 hétig akkor pokol, és írtózatosan nagy kín amíg vársz. nekem első kapcsolatomba nagyon szerelmes voltam.. rettenet mennyire csak 1 várossal lakott odébb de még így is sokszor kínlódás volt egyetem mellett talizni. helyben ismerkedjetek.

Gyászolsz és rossz de majd elmúlik, ezen át kell esned, tudom mit érzel.

ez az élet egyik sanyarú tapasztalata.. mint az amikor rájön az ember hogy rákos.. vagy elveszítjük egyik családtagunkat. Emberi lét velejárója :/

26 f

nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

egyébként abban a korban totál kiszámíthatatlanok a lányok.. egyik pillanatban szende kis szűz lány következőben meg naponta másik a "crush" :D

van pár fiatalabb lány ismerősöm.. és kegyetlen!! elmebajhoz hasonló ami a csajokban van. én visszagondolva örülök hogy csak 19 évesen lett bnőm

nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

fúhh.. hard stuff.

én azt javaslom akármit ír neked hagyd békén.. ő is majd nyújtózkodni fog veled mert a lányok Csimpánz módon mindenkibe kapaszkodnak.. de mondj nemet. ha megint újrakezdenétek és megint otthagy még rosszabb. nekem volt ilyen.

nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

18 évesen nem hiszem, hogy egy 15 évessel kellett volna kezdened. Ő még gyerek, sőt, valahol még te is az vagy, csak szám szerint vagy nagykorú. Hagyd őt békén, nagyon fiatal, ráadásul már nem akar téged, vedd ezt tudomásul.


Az öngyilkosság pedig nem megoldás semmire, főleg nem ilyen fiatalon, amikor még szinte neki sem indultatok az életnek. Ennél sokkal komolyabb problémákkal fogtok majd szembenézni az életben, de jó hír az, hogy rengeteg jó dolog is vár rátok, többek között nagy szerelmek is. Persze, ezt most még nehezen tudod elképzelni, mert még a barátnődhöz ragaszkodsz, de el kell őt engedned. Idő kell hozzá, de egyre könnyebb lesz és az élet megy tovább!


Mindannyiunknak vannak nagy csalódásai az életben, de ez ugyanúgy az élet része, mint a jó dolgok. Butaság feladni az életet csak azért, mert valami nem úgy történik, ahogyan elképzeltük.

nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg tini kategória.

Nagyon fiatalok vagytok, folyamatosan változtok.

"Akkor minden szép volt."

"Néha tudok írni neki de mindig csúnyán lekoptat."

Ennek vége.

2 nagyon kemény dolog miatt történt így - tinikor és távkapcsolat.

Sajnos ez így nem mehetett tovább.

Gyászold el, őrizd meg a szép emlékeket, és aztán majd egy idő után, érettebben, találni fogsz valakit a közeledben.

nov. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
még ő írja hogy kis hulye xdd pfff agyam eldobom az ilyen emberektől.. inkább nézd meg Észak koreában vagyok e havat lapátolni munkatáborban
nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

teljesen normális a korabeli lányok érettebbek

15 vagy 18 tök mindegy.

és senki se mondta hogy ez kézenfogós sétálós kapcsi vagy hardcore gruppeneznek..

a te fejedben van a probléma hogy túlgondolod.

nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja és egyébként neked ehhez semmi közöd.. ha te neked savanyú a szőlő és 35 éves apa vagy aki máris parázik a lánya miatt.. parázz a sajátod miatt és ennyi
nov. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10-es igenis a legtöbb ember 18 előtt kezdi a nemi életet.. az hogy neked ezt nehéz felfogni meg elfogadni az a te gondod :D
nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hans Pötterman ***** válasza:
Tesó, teljesen normális ami benned zajlik, bizonyára első szerelem,aminek a vége mindenkinek piszkosul fáj. Az idő segíteni fog,ne marcangold magad, esetleges tanulságokat Vond le,amiket majd a későbbiekben hasznosítani tudsz,de ennyi, ne fordulj be az a lényeg .
nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!