Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megőrülök annyira hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök annyira hiányzik a barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Három hete szakítottunk a barátnőmmel, de még mindig gondolok rá minden nap, minden órában. Elég csúnyán váltunk el sajnos, holnap lesz két hete az utolsó üzenet váltásunk óta eltelt idő. Ő nem keres egyáltalán és én sem írtam neki azóta, de alig tudom kibírni, hogy ne írjak rá legalább annyit, hogy minden rendben van-e vele.


Még 12 órás műszakban is elkezdtem dolgozni, hátha sikerül elterelnem vele a figyelmemet, de kb. semmi vagy csak ideig-óráig vagyok el... Van amikor jobban vagyok, de aztán mindig ott lyukadok ki, hogy nagyon elkezd hiányozni és nem tudok egyszerűen magammal mit kezdeni...


Mindig abban bízok, hogy idővel jobb lesz vagy hogy egyszer csak rám ír, de ahogy telik az idő egyre reménytelenebb vagyok és nem érzem, hogy javulna a kedvem..



nov. 23. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégcsak 3 hét telt el! Idő kell hozzá, hogy túllépni tudj rajta és a kapcsolaton, a kudarcon. Lehet hónapokig fog tartani, de egyre inkább kifelé fogsz jönni az egészből. A hasznos elfoglaltság jót tesz.
nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
A szakításnak megvolt az oka. Most nehéz neked, de jobb, ha nem tudsz róla semmit. Minek? Vége. Csak húznád a szomorúság, a gyász idejét.
nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem én, és én is így gondolom ahogy ti írjátok, de mégis az jár a fejemben, hogy lehet hogy ha írnék neki jobban alakulna ez az egész és még lehetne belőle újból valami.. és ettől az érzéstől nem tudok egyszerűen elszakadni.
nov. 23. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem vagy túl rajta, maga a kapcsolaton, kudarcként éled meg. Viszont ha szakításra került sor és nem kapcsolatban hoztátok rendbe amit kellett volna/próbálkoztatok, de lehetetlen volt helyrehozni akkor mit akarsz szakítás után? Nem lehet. Érted?
nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

Ezen az oldalon szinte mindenki ilyen pesszimista, mint az itteni válaszolók, ha szakításról van szó. Az persze meg sem fordul a fejükben, hogy vannak olyan párok, akiknek a különlét jót tesz, és ha újra kezdik a kapcsolatot idővel, akkor már nem fogják elkövetni azokat a hibákat, mint korábban.

Sem te, sem én nem látunk bele ebbe a kapcsolatba. Nem tudjuk, mennyire volt mély, mennyire hagyott nyomot a csajban ez az egész. Majd idővel kiderül, mi lesz ennek a vége.


Kérdezőnek:

Ha a lány nem akar látni, akkor nem tanácsos keresni, mert csak rosszabb lesz az egész. Idővel lehet ő keres, vagy keresheted te, aztán majd megbeszélitek.

nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nincsen! "barátnőd". EXED van, akit hagyj békén, hadd élje az életét.
nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk ha az exem rám írt volna x héttel a szakítás után vagy kinevetem vagy elküldöm a francba, hogy hagyjon békén, mert nem érdekel a jövőben.
nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Talán nem kellett volna bunkónak lenned a csajoddal.
nov. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tanulj meg emberkènt viselkedni egy növel
nov. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!