Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, fiúk! Ti kezdenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti kezdenétek újra exekkel?

Figyelt kérdés
Végül is nem rólam lenne szó hanem öcsémről. Az a helyzet hogy már 3,5 éve szakított a volt barátnőjével (3 évig voltak együtt), azóta neki is volt már más meg a csajnak is, és jelenleg most mindketten szinglik. Tegnap még a haverjai mondogatták neki hogy jól mutattak egymás mellett, és Ő is mondta hogy úgy érzi hogy köztük jobban megvolt a kémia meg az összhang, mint a következő csajával aki most volt neki nemrég. Nagyon úgy néz ki rajta hogy bánja és mondta is hogy lehet visszafogadná. Számomra mondjuk fura lenne ez nagyon mert egyrészt elvileg Ő mondta ki anno hogy vége és most így 3,5 év után jut ez eszébe, másrészt meg nekem nem volt szimpi a volt barátnője. Bár tudom hogy ehhez semmi közöm hogy kivel jár, csak azért mondom mert én exekkel nem kezdenék újra az 100%. Pláne nem úgy hogy én mondtam ki anno hogy vége. Ő 24/F, én 28/N
dec. 10. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣biztos h. nem
dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem véletlenül lett vége.
dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ugye kedves 1-es? Ráadásul azóta nem is beszéltek. Teljesen megszakítottak egymás között mindent, azt most meg 3,5 év után bánja meg.....😁
dec. 10. 20:06
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

(#1)

"és Ő is mondta hogy úgy érzi hogy köztük jobban megvolt a kémia meg az összhang, mint a következő csajával aki most volt neki nemrég."


Ha annyira meg lett volna, akkor még most is együtt lennének.

Én ezt mondanám neki. Meg azt, hogy az idő megszépíti még a sz.r emlékeket is. De, ahogy a #2 is írja valamiért vége lett, erre kell gondolni. Elég nonszensz lenne szerintem majdnem 4 év után felbukkani, semmi értelme.

dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De nem te fúrtad ki anno a csajt? Mert egyébként hugicák, stb családtagok szoktak ilyet csinálni. Mert az nem szép dolog, ha ilyenek miatt is lett vége lehet megér egy próbát, nem neked kell szimpatikusnak lenni a csajnak hanem neki.
dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem kedves 5ös nekem semmi közöm ehhez. Én természetesen ezt nem mutattam ki egyikőjük előtt se hogy nem szimpatikus. Öcsémnek lett belőle elege mert a vége felé már mindenért vitázott vele a lány, azért is ha nem tudott vele lenni valami miatt az öcsim, stbb.. Tehát a csaj volt inkább a ludas hogy nagyon ki akarta öcsémet sajátítani, és a drága öcsinek ebből lett elege.
dec. 10. 22:05
 7/11 A kérdező kommentje:
Még valami. Amúgy anyukánknak se volt szimpi, mert ő szerinte is túlságosan kisajátította az öcsit, meg eleve túl elkényeztetett volt a leányzó. Sőt öcsémnek is elege lett ebből, illetve anyukánk is bíztatta hogy hagyja ott mert már mindenért csak vitázik vele, meg kisajátítja.
dec. 10. 22:13
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj azt még lehagytam hogy Én tényleg nem szóltam ebbe egy szót se.
dec. 10. 22:15
 9/11 anonim ***** válasza:
HA mindkét fél úgy gondolja "újráznak" akkor van értelme, amúgy meg nem. Csak az egyik félnek kajtatni az ex után csak lejáratja, megalázza saját magát. Legyen már az öcskösnek töke!
dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van egy akivel igen, mert ott a távolság miatt lett vége. Egyikőnk se volt olyan helyzetben akkor, hogy költözni tudjon, de ennek 10+ éve, azóta szerintem ez már megoldható lenne.
dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!