Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a volt feleségem összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt feleségem összejöhet egy fiatal sráccal, nálam miért baj, hogy fiatalabb nőt akarok?

Figyelt kérdés

A srác van vagy 18-20 éves, most is lövik fel instagrammra a karácsonyi együttlevős képeket, újévkor meg mennek együtt spanyolba. Oké, értem, hogy nagy farka van, jól megdugja, meg ilyen mai trendi helyes fiú, de amikor vàláskor mondtam, hogy 30-as nőm lesz azt mondta, ne nevettessem ki magam. A környezetemben is mindenki hülyének néz.

Ennyit az egyenjogúsàgról.


dec. 26. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Köszönjük, hogy megosztottad ezt velünk. Gyere vissza, ha lesz kérdésed.
dec. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Már megint a környezet. Kit érdekel a környezetemben lévő emberek? Nem nekik kell megfelelni hanem saját magamnak!
dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Fura egy gusztusa van annak a srácnak, ha a 40-es vén szatyrokra áll a cerka (ha jól értem a korosztályt).
dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Pedig alapvetoen szerintem meg mindig nagyobb az eselye, hogy az idosebb ferfi es fiatalabb nonek hosszu tavu es jo kapcsolata legyen, mint hogy egy erett no mellett egy fiatal srac elkotelezze magat hosszutavon.


Ne foglalkozz veluk, azzal jossz ossze, akivel akarsz. A 30 egyaltalan nem olyan fiatal, siman talalhatsz akarkit. A feleseg pedig egyertelmuen kiakadna, ha egy nala fiatalabb novel jonnel ossze, lehet elfelejtette hogy egyidos veled es hogy nala meg valoban szanalmasan is nez ki, hogy egy eppen hogy nagykoruval eli a masodik fiatalsagat. 😄

dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
77%
Tőlem te is összejöhetsz egy fiatal sráccal :D
dec. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Te agyilag hány éves vagy, hogy azon pattogsz, az exnejed hány éves pasival van? Tiszta gyerekes vagy. Vagy engedélyt vársz tőle, hogy te is lehess fiatal lánnyal?
dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ember...avval jössz össze akivel akarsz 🤣🤣.

N 31

dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, pont olyan nevetséges leszel egy tizenéves kislánnyal, mint amennyire ő a kisfiúval.
dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg te vagy alul táplált agyilag. Hány éves vagy kérdező?
dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj. Tőlem azzal jössz össze, akivel akarsz, meg ő is.
dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!