Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is úgy érzi hogy zavarná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy érzi hogy zavarná az ha a jövőbeli párja nem lenne érintetlen ?

Figyelt kérdés

Tudom kissé gyerekesen hangzik ez, fiatal is vagyok még , 19-20 éves. Nemrég sajnos szakítottunk a barátnőmmel akivel több mint 2 évig voltunk együtt, borzasztó szakítás volt, még nem léptem túl. Elsők voltunk egymásnak majdnem mindenben, és ez nagyon jó erzés volt. Néztem motivációs videókat hogy hogyan tegyük túl magunkat az exünkön, több helyen is javasolták azt hogy képzeljünk el magunk elé egy ilyen tökéletes "jövőbeli feleségképet" aki jobb mint az exünk ,meg beszéljünk is hozzá magunkban ha jól esik. Úgy formáljuk magunkat hogy majd mikor neki elmeséljük ezt az időszakot akkor büszke legyen ránk.(ez egy ilyen motiváció hogy ne érezzük magunkat annyira elesettnek). Megpróbáltam alkalmazni ezt és mintha segített is volna. De most belegondoltam hogy nagy az esély rá hogy nem én leszek neki az első kapcsolata, lefeküd rendszeresen az exével és imádta. Tudom ez rám ugyan így igaz, de mégis nagyon rossz belegondolni ebbe hogy az exemmel ellentétben a következő páromat lehet már többen is "használták" testileg . Ha valakinek több tapasztalata van ebben, vagy volt hasonló helyzetben , csak már előrébb van mint én, vagy pedig a párjának nem ő az első ,akkor örülnék ha leírná hogy hogyan tette ezen magát túl.

"Kinövi" ezt az érzést az ember?



dec. 28. 09:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Vagy kinövöd vagy boldogtalan leszel. Döntsd el melyik a fontosabb: a butaság netovábbja vagy a boldogság. Még oké, hogy nem akarsz magad mellé olyan lányt akinek már volt vagy 20-40 szexpartnere, de e számok alatt miért ne? Mi közöd ahhoz amúgy, hogy előtted volt 3 partnere?
dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%
Téged is "használtak", kisfiú. Talán ha nem tárgyként tekintenél a nőkre az sokat segítene.
dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
"több helyen is javasolták azt hogy képzeljünk el magunk elé egy ilyen tökéletes "jövőbeli feleségképet" aki jobb mint az exünk ,meg beszéljünk is hozzá magunkban ha jól esik." Kérlek, hogy ne nézz ilyen "motivációs" videókat... 2-esnek igaza van, egy veled egyenrangú társat, partnert keress, ne egy tárgyat, egy "tökéletes jövőbeli feleséget".
dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%

Aki így nyiltkozik egy nőről (vagy férfiról), hogy "használt", az minden nőt (vagy férfit) megvet és tárgyként kezel. Egyeseket használt tárgyként, másokat használatlan / új tárgyként.

Remélem, a kérdező kinövi ezt. Még elég fiatal ahhoz, hovy erre lehessen fogni a mentalitását.

dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%
Motivációs videó = agymosás, nálad szépen meg is történt. Már most tárgyiasítod a nőket, már most zavar a nem létező barátnőd múltja. Hallod magad? Ezeket a videókat kanos incelek csinálják, akiknek romban áll az életük.
dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezeket a motivációs izéket kitalálja péklapáttal kéne agyonverni. De kiskanállal is menne...

Legtöbben nem is szeretik ha a párjuk az ex(ek)ről beszél. Meg nincs is közük hozzá.


A masik meg az hogy nem egy tárgy amit használtak. Vagy magadat is annak tartod? Vagy csak a nőt? Vagy nálad alap hogy majd a 15. barátnőd is szűz legyen?

Ez az élet, a kapcsolatok jönnek-mennek, az ember tapasztal, tanul, még végül ki hamarabb, ki később megtalálja azt a személyt, akivel kölcsönösen szeretnének egy életre elkötekeződni.

Az exek természetesek, jó esetben egyik fél sem foglalkozik velük, mert az a múlt. Momdjuk szerintem se mindegy mennyi az annyi, egy 20 évesnek ne legyen 30+ exe, de ha volt már 2-3, illetve a kor előrehaladtával egyre több, akkor azzal nincs semmi baj. Ő is keresi a hozzá illőt, meg te is.

dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Nem tárgyiasítom én a nőket, ha már ennyien így látjátok biztos én fogalmaztam rosszul, félreérthető volt elismerem. A "Tökéletes jövőbeli feleség" alatt semmi külsőségre vagy ehhez hasonló dolgokra nem gondoltam. A motivációs videókról pedig annyit hogy én is tudom hogy nem a legjobb megoldás de ilyen helyzetben mindenhez nyúl az ember amiről azt gondolja segit egy kicsit is, meg egy kis életkedvet kap tőle.

#1 azért az túlzás hogy nincs közöm hozzá, mégiscsak az embert valamilyen szinten meghatározzák ezek a dolgok.

dec. 28. 11:55
 8/38 A kérdező kommentje:
#5 többnyire pszichológusok videóit néztem akik főleg kapcsolatokkal foglalkoznak, igyekszek megválogatni.
dec. 28. 12:10
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
Attól hogy egy nőnek van szexuális élete még nem lesz "használt"!!! El kellene kezdeni emberként tekinteni a női nemre!
dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
79%

Egy normális, de még egy alacsonyabb önértékelésű, gondolkodású ember sem rágódik azon hogy a párja kikkel, és hogyan szexelt. Aki ezen problémázik ott komoly baj van. Főleg ha mindezt már előre, egy jövőbeli személlyel teszi.

És akkor sincs közöd hozzá. Ha akar beszél róla, ha nem akkor nem, nem kötelezheted rá. Max megkérdezed, aztán vagy elmondja vagy nem.

16 ilyen-olyan kapcsolatomból mindössze 1 volt szűz, ő sem az első volt nekem. Sosem agyaltam azon hogy ki hánnyal. Egy idő után nekem is jobb volt hogy ha ez nem is került szóba, de szerencsére engem se nagyon nyaggattak ezzel.

Ez hozzánk tartozik, változtatni nem lehet rajta, de normál esetben nem is határoz meg semmit. Nyilván aki hetente váltogatta az red flag, de te sem erre gondolsz

dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!