Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Össze vagyok zavarodva nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva nem tudom van e értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Gyereket akar barátnőm már 5+ éve együtt vagyunk.


Én ebben nem tudok dönteni mert van egy gát bennem de nem tudom mi. Tény hogy a kapcsolatunk sem érzem alkalmasnak rá jelen állapotunkban.


Ugyanis barátnőm depressziós mert még nincs gyerekünk.

Meg más betegsége is lett emiatt már.


jan. 3. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebben nem egyeznek a nézeteitek, akkor semmi értelme húznotok egymás idejét. Egy gyerek vagy van, vagy nincs, nincs kompromisszum.
jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És nem tudom hogy ha kijonne a depresszióból mennyire lenne más a kapcsolatunk légköre mindene
jan. 4. 00:30
 4/12 A kérdező kommentje:
És most azzal jön hogy ő elvesztett mindent. Mert ide épített fel rám mindent
jan. 4. 00:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4. Hát ha megígérted neki, hogy lesz gyerek, akkor igaza van. De ettől még szakíthatsz vele, ő is változott!
jan. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Közös célokkal indultuk. De mivel még mindig nem jött el az érzés, de gyereket majd egyszer akarok.


Mondtam hogy valtoztunk mindketten. Nem érzem azt a " kapcsot" hogy egy az irány, hiába szeretem

jan. 4. 06:18
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Hagyd békén, ne húzd az idejét. Azért depis, mert ígértél, ő meg várta a csodát.

Magától lett depis, vagy te vezetted bele azzal, hogy mindig kifogásokat kerestél?

jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hányszor irod már ki?

Beteg ember ne is szuljön en is rettegnék ilyennel.

Ha gyereket akarsz keress ehhez normális ép nőt!

jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7 depresszios nyugtatos elmebeteg párja van!
jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

9


Es abba nem fondoltatok, hogy azert vett be frontint, mert lehet a baratja igerget neki az egyik nap, a masik nap meg azt mondja, hogy nem akar gyereket?

Nem ertem, de mindegy is, menjenek inkabb kulon, hogy mindenki massal lehessen boldog. 5 ev utan sem tudja mit akar, gondolom a lany igen, es kiborult azon, hogy amire vagyik attol akit szeret, nem kaphatja meg, lehet ezert depis.

Hetek ota ir ki kerdeseket, megsem hagyja ott a csajt.

jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!