Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan tapasztalata férfinak hogy próbálkozott az exénél szakítás után? És folyamatosan vissza lett utasítva és már teljesen megszakadt az kapcsolat tartás is, és teljesen veszve volt az egész ügy? Többi lent

Figyelt kérdés
Ennek ellenére a semmiből, tényleg a legesélytelenebb helyzetből sikerült vissza hódítani a szerelmét? 28F

jan. 23. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszafogad az csak azért lesz, mert más nem jött képbe, de ha akad azonnal elhagy.
jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
lett volna rá lehetőségem éreztem hogy akarja a csaj de ki hagytam mert már bele fáradtam
jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Volt már ilyen, hogy próbálkozott nagyon sokáig.


Visszahódítás helyett bakancsot kapott a gyomrába, mert zaklatásnak minősült amit tett, és már rettegtem utcára lépni.


Ha valakit nem érdekelsz, azt hagyd békén, ennyire egyszerű.

jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még el is költöztem, hogy az exem végre lekopjon rólam, a mindenhonnan tiltás nem volt elég. Nagyon meggyűlöltem és rettenetesen szánalmanak találtam azt, hogy szakítás után nekiállt zaklatni.. Nálam ezzel egy életre elvágta magát.
jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ne csináld, öreg
jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Szó sincs zaklatásról, sose bántanám azzal hogy fájdalmat okozzak neki folyamatos szerelmi vallomásokkal és ne engedjem tovább lépni,

Csak hogy innen volt e már akinek mégis sikerült vissza hozni akár rengeteg idő és munka árán? (zaklatás nélkül)

jan. 23. 18:58
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit nem érdekelsz és kéretlenül keresed, az akkor is zaklatás és ijesztő ha nem mondasz semmi olyat.
jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a napokban egy 10 évvel ezelőtti pasim írt, és rohadtul felháborodott amiért nem ugrottam első szóra, ahogy ő azt várta volna.

Meg jó hogy másik városban lakik, elég para.

jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
6. Ha megmondta, hogy nem akar veled lenni onnantól kezdve egyetlen kéretlen üzenet is zaklatás. SOHA nem kapod őt vissza, ha az utolsó ember lennél a földön akkor se állna veled össze újra. Fogd fel és lépj tovább.
jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#8 nekem az ország konkrétan másik feléből járt át fél évig a házam elé az exem heti 2x minimum 🥴 szóval szerencséd van
jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!