Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tiltott már le titeket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltott már le titeket az exetek? Hogyan fogadtátok?

Figyelt kérdés
febr. 6. 00:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
10-nem minden szót értek a leírásodban :D
febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Szóval, nekem tetszett xy, akivel megismertük egymást és elkezdtük követni egymást több social média felületen. Én elkezdetem jobban megkedvelni őt, de tudtam ő sosem kedvelne úgy engem, mint én őt. Néhány társasági este alkalmával így személyes találkozó után kicsit megbántva éreztem magam, ahogy viselkedett velem. Ezért elkönvyeltem, hogy ő nem akar semmit. Emiatt hogy nekem ne fájjon tovább a lelkem,attól hogy látom őt, inkább kikövettem őt, és őt is kiszedtem, hogy ő se kövessen engem. És eltelt egy kevés idő, mikor rá akartam keresni, de már nem tudtam, mert ő letiltott. Elképzelhető, hogy ő is akart volna többet? Szerintetek nekem vagy neki a viselkedésével van gond?
febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

10# szerintem kicsit túl reagálod.

Te is és ő is jól járt, mert így tudtok túl lépni, ha nem láttok egymást közösségi oldalon.

Szóval nem látok ebben semmi hibát. Ha játszadozott veled, akkor az már más.

febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
én vagy a #10 és #12 hát nekem mindig is fura volt. Ghostingolt is, hiába követett egy idő után sem a storymant se képeket nem likeolta. Én pedig sajnos igen az ővéit, de gondolom ő is érezhetett valamit, mert más különben nem reagál így. Ezért is döntöttem amellett, hogy kikövetem és őt is kiszedem, hogy ő se kövessen. De mikor feltűnt neki tiltással reagált ami szerintem szintén fura lépés, miért reagált volna így ha neki nem jelentéktelen lettem volna. Azt sajnálom, hogy se ő se én nem kezdeményeztünk. Sajnálom hogy így alakult, abban bízom, hogy egyszer összefutunk az életben és megtudnám vele beszélni.
febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14# ne foglalkozz vele, lehet rosszul reagálta, hogy kitörölted. Sérti az egóját...

Jobban jártál, hisz, mondtad hogy nem volt szimpatikus, közömbösen viselkedett veled.

febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem azért tiltott, mert megcsalt és én ezt nem hagytam szó nélkül :D
febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Engem nem tiltott senki az exeim közül, viszont életemben először én letiltottam a legutóbbit. Felkeresett egy tök érzelmes üzenettel, amire én normálisan reagáltam, pár szót váltottunk utána, majd a beszélgetés kihalt az ő részéről, nem válaszolt. Olyan üzenetet küldtem, amire nagyon nem is vártam választ (nem voltam bunkó), teljesen elfogadtam, hogy nem reagált. Rá 1 hétre én ráírtam, semmi érzelgős üzenet, csak egy semleges kérdést tettem fel neki, mert érdekelt volna valami (nem kompromittáló, semmi olyan, teljesen semleges kérdés volt). Ezután ghostolt 2 napig, meg se nyitotta az üzenetem, pedig előtte ő keresett fel, ahol leírta, hogy mennyire hiányzom neki és hogy folyton rám gondol stb stb. Ez nekem borzasztóan rosszul esett, mert így azt éreztem, hogy semennyire sem vehető komolyan, amit leírt az előző alkalomkor, ugyanis, ha valaki hiányzik és folyton rágondolsz, akkor azt nem nézed semmibe ok nélkül. Soha semmivel nem bántottam meg, nagyon korrekt módon viselkedtem vele, ezt ő is többször elmondta. Miután ignorálta a kérdésem, megírtam neki teljesen normálisan, hogy letiltom, mert ez az egész helyzet borzalmasan frusztrál, és nem tudok rajta továbblépni, úgy, hogy ennyire vele foglalkozom.. nem bosszúból tettem, hanem a saját lelkivilágom érdekében, hogy ne utána epekedjek, és ne azt várjam, hogy vajon mikor ír már vissza. Idegőrlő volt az a pár nap. Legjobb döntés volt, azóta sokkal könnyebben megy az elengedés.
febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Épp mostanában vettem észre hogy az egyik exem, akivel 3 éve szakítottunk (teljesen normálisan, balhé nélkül) letiltott. Elképzelni nem tudom mi oka van rá, ugyanis az óta semmi kontakt nincs közöttünk, egyikünk se posztol szinte soha semmit, tehát nem is láthatunk semmit egymás életéből ami zavaró lehet.. én max fél évente egyszer ránéztem a profiljára kíváncsiságból, így vettem most észre (és biztos hogy letiltott mert közös ismerős látja a profilját)

Ez azért elég fura.

febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!