Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Amig vele voltam idegesitett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amig vele voltam idegesitett, most hogy szakitottam belehalok?

Figyelt kérdés
Nem birom nelkule, pedig probalok a rossz dolgokra gondolni, ez miert lehet? Ugy erzem belehalok annyira faj ez az egesz szakitas:(
febr. 15. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem ő hiányzik, hanem most egy betöltetlen űr van benned. Sajnos én is ebben vagyok most.
febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Normális érzés, idővel enyhül.
febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
A figyelme hiányzik, a valaki figyelme. Nem az adott személy. Tanulj meg egyedül is jól boldogulni
febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Egy szex után eldobtam, ennek 2 éve és jobban szeretem, mint valaha. Van ilyen. Így jártál. Legközelebb jobb döntést hozol. Nekem nem volt legközelebb.

Ha visszafogadhatod, fogadd vissza. Nálam nem volt 2. esély, hiába könyörögtem kétszer.

febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Írj nyugodtan. Kivesézzük
febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az álmaidat siratod. Milyen lehetett volna ha... Nem úgy lett mert ő nem akarta.
febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Faxert szakitottal elmeroggyant..
febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg ő hiányzik neked. Nem az amit a többiek itt írtak, rágd át mégegyszer vele kapcsolatban!
febr. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem ő hianyzik hanem valaki.
febr. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!