Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másnak se megy békével a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak se megy békével a szakítás?

Figyelt kérdés
Olyan szinten feldühített az aljas hazugságaival, hogy verekedni kezdtünk és szétvertem dolgokat a lakásban. Eljöttem kb 2 hete és semmi erőm megmozdulni se.. csak sírni, meg inni kb.. legszivesebben meghalnék! Letaglózott.
márc. 20. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én anno 3 hónapig minden nap részeg voltam. Szerencsére a főnököm is elvált ember volt, azt mondta, ha lehiggadtam és józan vagyok menjek vissza.

Ez egy folyamat, sajnáltatod magad és rágódsz a múlton mit is hibáztatok el. Ahol nincs gyerek ott egyszerűbb lezárni, esetünkben a kislányom minden nap emlékeztet azokra az időkre amikor boldog voltam. Most már 17 éves és folyamatosan mondja nekem, hogy keressek valakit és akkor nem a sörözőben tölteném a szabadidőmet. Soha többet nem kezdek párkapcsolatot nővel, egyszerűen nem bízom bennük. Alkalmi kapcsolatok vannak, de összeköltözés biztosan nem lesz ahogy közös kassza sem.

márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ennyire megéget... én vagyok a nő.
márc. 20. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is volt olyan időszak az életemben, amikor nem ment jó pofát vágni a dolgokhoz. Nagyon finoman és nőiesen fogalmaztam...

Viszont a sok balhé után régóta teljes nyugalomban élek egyedül. Csavargás, néha buli, szép ruhák, smink. Nincs ebben semmi szörnyű. Szabad vagyok és gondtalan. Remélem, megtalálom egyszer a társamat, de addig megadok magamnak minden jót.

Kérdező, neked is jelenleg az hiányzik szerintem, hogy önmagaddal törődj, rendbe szedd testedet - lelkedet.

márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3as..
márc. 20. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok

Ha egy kapcsolat kifut és egyik fél sem szeretne többet tenni a másikért akkor a legjobb dolog elválni. Ha egy harmadik fél miatt hagynak el és viszik a két kézzel felépített házad felét, viszik a gyereket is magukkal akit jó esetben majd 2 hetente láthatsz, akkor jogosan merül fel a kérdés....miért velem történik ez?

Első felindulásomban le akartam mondani a láthatásról és kis híján kiköltöztem Skóciába, de végül nem így alakult. Könnyebb lett volna új életet kezdeni. Közben a volt nejem új kapcsolata is zátonyra futott és mivel neki is szült egy fiút így már 2 gyerekről kellett gondoskodnia, mindezt úgy, hogy albérletet sem tudta kifizetni. Amikor segítséget kért legszívesebben elküldtem volna melegebb éghajlatra, de vele élt a lányom. Mostanában egyre többet van nálam, kapott saját kulcsot a lakáshoz.

márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Az összes szakításom kulturáltan, békésen zajlott. Megbeszéltük, hogy miért nem működik, aztán kalap-kabát és viszlát. A hiba nálad van.
márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!