Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm rájött a megcsalásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm rájött a megcsalásra, de letagadtam, letiltottam és szakítottam vele, akkor én most egy gyáva áruló vagyok?

Figyelt kérdés
márc. 21. 20:08
1 2
 1/14 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Eléggé, kivéve ha egy kamu provokátor.
márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Be kellett volna ismerned, de nem letagadni, letiltani, szakítani, habár ez utolsót megtette volna ő is.

Nem tartalak árulónak, csak megbízhatatlannak, gerinctelennek, aki rosszat csinál, csak gyáva elismerni.

márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
Hogy lehet arra csak ugy rájönni? Ha nincs bizonyitéka, csak eszmefuttatása van akkor még valojában nem tudja csak max sejti gyanus neki vmi
márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es:

Kérdező maga írja, hogy megcsalta, nem kell bizonyíték hozzá.

márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
De jo lenne ha en is rátudnék csak ugy jönni ha csal vki. Azert kerdezem
márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Jobb lesz, ha köpsz egyet, és alá állsz.


Rosszabb eset, ha hergeled a GYIK népét, mert azért örök pokol jár.

márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egy nemzeti hős vagy, akire majd minden évben megemlékezünk.

Szerinted?

márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
92%
Igen, te egy gyáva, ostoba bohóc vagy. Az ilyen nem férfi, egy 5 éves érettebb nálad. A legjobb ha békén hagyod szegény lányt, és nem rombolod tovább az életét, te nem érdemled meg, h bárki veled legyen. Szánalmas vagy, főleg h ilyen helyen kérdezel ilyet. Te életképtelen semmirevaló.
márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen, emellé egy jellemszenny tuskó is.
márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!