Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Pár hete szakìtot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Pár hete szakìtottunk a párommal.Ő letìltott mindenhonnan de ha összefutunk akkor azèrt beszélgetünk.Megkértem,hogy ne csinálja ezt velem azt mondta majd idővel feloldja a tíltásoat.Ezt azóta se tette meg.Ennyire nem kíváncsi rám?

Figyelt kérdés
márc. 22. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindegy?


Jatszik veled, szakítottál vele... letiltott.. innentől szard le. Ő nem egy egyenes ember.

márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor velem szakítottál én sem voltam kíváncsi a hölgyre. Minek beszélgetni még?
márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ha nincsen akarat újra összejönni akkor legjobb a nulla kontaktus, minél előbb elfejteni. Tudom, hogy ilyenkor az aki szenved mindenben lehetőséget lát még, hogy hátha lehetséges és újra fellángol a tűz de magának hazudik és saját szenvedését nyújtja. Mert így még nehezebb elfogadni ami van. Át kell "szenvedni" ezen aztán idővel jobb és jobb lesz.
márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Ki szakított?

Akkor viselkedik így az ember ha van benne egy jó nagy adag sértettség....

márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem lenne kiváncsi akkor a nem beszélgetne veled.
márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Fontos lenne tudni, hogy ki szakított kivel. Ha te szakítottál vele, akkor pont azért tiltott le, mert kíváncsi rád. Amikor velem szakított a volt barátnőm, akkor töröltem mindenhonnan. Azért, mert másképp folyamatosan azt vártam volna, hogy ír, a képeit nézegettem volna, mert hiányzott.
márc. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy neki fontos. Én is ebben a cipőben járok..
márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha nem fontos akkor minek dumálnak?
márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!