Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy szakítottam vele emiatt?

Figyelt kérdés

Nem elég hogy a 6 év alatt össze sem sikerült költöznünk és nem dolgozik, de cserben is hagyott. Megbeszéltük hogy pénteken haverokkal megy el egy rendezvényre mert akkor nincsenek sokan, én dolgoztam, szombaton pedig eljön velem mert félt. Kértem tőle hogy induljunk később 1-2 órával mert családi okok miatt nem tudtam lefeküdni aludni, és 4 óra alvással kellett volna mennem vele az egésznapos rendezvényre, ahol estig tartanak a programok. Ő megmondta hogy nem vár rám és rámtette a telefont, elhordott mindennek. Megmondtam hogy itt vége részemről ha fontosabb a rendezvény mint én. Mindig ketten mentünk ide. A rendezvényre külön mentünk most, látott is, de oda sem jött, meg sem kérdezte hogy jutok haza vagy bármi.

Véget vetettem egy 6 éves kapcsolatnak emiatt. Sosem korlátoztam hogy haverozzon vagy bármi, ezért esett rosszul hogy nem volt képes rám várni 1-2 órát hogy kipihenhessem magam.

Gyerekes dolog, de közben fáj.


23/L 28/F


márc. 24. 07:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Nyugi, nem fogod megbánni. 😊
márc. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%

Először azt írod szombaton elmegy veled mert félt.

aután meg azt, hogy együtt szoktatok amugyis oda járni es elment nélkuled.


Akkor eleve nem is azért akart kísérni, mert félt.


Amugy fura. Nekemeléggé röghöz kötött barátom meg exeim is vannak akiknek katonás mindig a programja, napirendje, soha nem késnek sehonnan, mégis amikor én mevágom hogy még nem vagyok kész vagy le is mondok bármit, vagy ellinkeskedem a napot is, akkor is rugalmasan váltanak 1 pillanat alatt. Ja egy óra mukva leszel csak kész? Addig akkor még elintézek ezt azt. És akkor 1 ora mulva megyek csak.


És tenyleg olyanok pedig akik rendszerben halálpontosan élnek, sokszor idegfeszültek is, mégis extrém lazán tudják az én notorius késéseimet linkeskedesem kezelni meg amikor utolsó pillanatban gondolom magam meg. 1 rossz szót se kapok, hanem oké akkor mennyi idő kell neked? Vagy olyanok is hogy menjek segiteni hogy hamarabb tudj végezni?

márc. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Noren1989 ***** válasza:
40%
Ilyenek ezek a gyerekszerelmek, Babàm.
márc. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
*amikor én bevágom, hogy még nem vagyok kész,
márc. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%

Akik meg nem bírják ha meggondolom magam, vagy kések azokkal meg értelemszerűen össze se tudunk jönni. Már ismerkedéskor is vagy kezdeti barati ismerősi dolgokban is ha én kések és ha arra az a reakció hogy bosszúkat állnak, jatszmáznak, visszaadják meg ekkora bunkók, el se jutnak addig hogy én leálljak vele mint pasival. Azaz marad csak ismerős.


Volt olyan pasi aki azért állt rajtam bosszut mert a randi elott mondtam hogy nekem nem jó a szerda mert túlórázom de a péntek igen. Ezen szívta magát fel hogy minek hiszem én magam (vmi orvosnak hogy időpontokat adok?)


Már csak ennyiben is sok pasi mutatja meg a valódi arcát. Csak ha kések arra mit reagálnak. Egy pasi tesztnek is elmenne.

márc. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
3. Nem gyerekszerelem ez. Vannak 30-40 felett is ilyen hisztis pasik. Ilyenek sokan.
márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Noren1989 ***** válasza:
41%

#6, 17 volt Kérdezőnk, mikor összejöttek, a fricc meg 21.


Mesélj még....

márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%

Én meg 35+ pasikrol irtam milyen hisztiket le tudnak verni tényleg(5.kommentemben). Nem kell ehhez 21 évesnek lenni sem.


Csak valakik rugalmasak, tudnak váltani 2 secundum alatt is, vagy még be is állnak segíteni megoldani azt, hogy haladjak, valakiknél meg megáll a föld is és égetni való a nő ha az késik, nincs időben, meggondolja magát, vagy lemond vmit.


Egyik tipus amolyan nőkhöz "simulékony" alkalmazkodó típus, a másik meg meg mint vmi rigolyás tata aki ha nem találja a tv távirányitot az egész családot terrorban is tartaná addig.

márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%
Ezek a skylljei a pasinak később nőnék ki magukat nagyra, amikor hosszutávu kapcsolatban házasságban gyerek mellett nem lennének rugalmasságra képesek, oda meg aztán nagyon kell tudni rugalmasnak lenni mert megeshet az is hogy a befizetett nyaralás elott lesz beteg a gyerek meg bármi.
márc. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Ti honnan szedtek össze ekkora hulladékokat? Komolyan kérdezem! Azt mondjátok hogy pasitok van, holott csak egy nehezék, nulla jövőképpel, nulla ambícíókkal, mégis mit képzeltek beléjük? Ezt férfiként kérdezem!
márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!