Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszakaphatom még a szerelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakaphatom még a szerelmem?

Figyelt kérdés
2 hete egyik pillanatról a másikra elhagyott, mert családi gondjai vannak, a szülei, a testvérei, stb. Tudom, hogy szeret, együtt terveztük a jövőt. A problémáitól teljesen bereccsent. Olvastam sok mindent, hogy ilyenkor nem szabad írogatni a férfinak, mert elértéktelenedik a nő. De ő pont azt szerette mindig, ha sokat vagyunk együtt és üzengetünk, stb mert neki ez kellett, hogy érezze, hogy fontos nekem. Arra gondoltam, hogy ezután is írok neki, hogy érezze, hogy még mindig fontos nekem és szeretném visszakapni. Elrontottam annak lehetőségét ezzel a 2 héttel, hogy visszatérjen hozzám? Ha most csendben maradok, akkor még van esély, hogy ha lenyugszik, akkor újra együtt leszünk? Több mint 3 éve vagyunk-voltunk együtt.
márc. 24. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret akkor keresni fog, ha nem akkor felejtsd el. Ha ennyit sem tud érted megtenni, akkor találjon nálad jobbat…Légy erős!
márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vissza ha békén hagyod. Egyértelműen gondjai vannak és nincs ideje, ereje rád is koncentrálni.
márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Azt kifelejtettem, hogy azt mondta, szakítsunk, mert sok a baja. Remélem, a válaszaitok még ez esetben is érvényesek 😢
márc. 24. 18:52
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez esetben nem.
márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Éppenséggel lehet, hogy visszakullog majd hozzád. De hogy lesz ez a jövőben? Ahányszor krízishelyzet van, fel sem merül az összekapaszkodás, közös megoldás, hanem szakítotok? Hogy terveztek így közös jövőt?
márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De hogy történhet ilyen?? 3 nappal előtte még tök jó volt minden, együtt voltunk, mondta, hogy szeret, ennek még nem lehet szakítás a vége. 😭😭
márc. 24. 19:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, könnyen mondom, de legjobb ilyenkor hagyni a dolgokat a maguk medrében csordogálni, mint egy patakot.
márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeret, csak jó kifogás a problémák sokasága. Ha szeretne akkor tőled "várna el" támaszt, segítséget. Nincs rád szüksége mert nem szeret. Ennyi. És ha elő is szed téged csak szexre leszel jó.
márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy hogy történhet ilyen? Pont úgy, ahogy emberek egyik pillanatról a másikra meghalnak.
márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Írt ma a nővére, hogy sok a gond a szüleikkel. És hogy Ákos egész nap engem emlegetett. Nem értem ezt az egészet. Az első hosszabb kapcsolatom, és elég szarul esik.
márc. 24. 19:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!