Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit érdemes ilyenkor mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes ilyenkor mondani a másik félnek? Nem ő hibázott, de mégis őt fogom büntetni.

Figyelt kérdés

kb 3 hete randizok egy nővel aki külsőre nagyon bejön nekem. Semmi probléma nem volt idáig a kapcsolatban, majd kiderült, hogy korábban egy olyan sráccal járt aki finoman szólva riválisom. Gyakorlatilag általános iskolában ismertük meg egymást és kb azóta pikkelünk egymásra, ott teszünk egymásnak keresztbe ahol csak lehet. Tekinthetjük egyfajta rivalizálásnak a múltunkat, egy helyre jártunk edzeni, focizni, még katonák is egy helyen voltunk, csinált is számos genyó dolgot velem szemben, de engem sem kellet félteni.

Amikor megtudtam csak annyit tudtam mondani a nőnek, hogy valami közbejött és majd jelentkezni fogok. Próbáltam magamban ezt rendezni, de egyszerűen nem tudok úgy ránézni mint amikor megismerkedtünk.


márc. 31. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezt ebben a formábab add elő neki. Ha elhiszi, akkor megnyugszik, hogy nem sokat veszített. Ha nem hiszi el, te legalább akkor is igazat mondtál. De, ilyen fszságot se hallottam még, pedig itt aztán lehet cifrákat olvasni.
márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Világi butaság vagy. Az életed arra megy el a másik világi butasággal együtt, hogy versenyeztek, gyűlölitek egymást ahelyett, hogy elásnátok a csatabárdot, vagy magasról letojnád őt, hogy mit csinál, akár jó messze elkerülnéd őt.

Nyugodtan járhatnál az ellenséggel ha annyira nagyon számít, jobban mint a te boldogságod.

márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő helyében lennék, én sem tudnék ugyanúgy tekinteni rád, ha ez kiderülne, szóval nekem is az lenne a természetes, hogy ez ennyi volt, és nem lesz több.
márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicc. Ilyen miatt kihagyni egy csajt. Aki akár lehetne életed szerelme. Te egy egosta férfi lehetsz. Nagyon buta dolog azon agyalni mit csináltak. Főleg ha tetszel neki. Szerelem kell semmi más. Keress inkább szűz lányt annak nincsen ilyen múltja.41f
márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ő hibázott, de mégis őt fogom büntetni."


Nem fogod büntetni. Gondolom, a riválisod sem véletlenül az exe.

márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha még nem nőttél fel akkor neked nem is kell nő.
márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de a kérdező híres:

[link]

márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöd az exéhez?
márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"még katonák is egy helyen voltunk"


Eszerint te simán lehetsz 45 éves, ui. a sorkatonai szolgálatot évtizedekkel ezelőtt eltörölték. Ennyi idősen még a párodat keresed az interneten?


Vagy inkább full kamu az egész kérdés???

márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
39 éves vagyok. Egy hosszabb kapcsolatomnak fél éve lett vége, most kezdek egyenesebe jönni.
márc. 31. 22:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!