Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért baj, hogy letiltottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, hogy letiltottam az exem?

Figyelt kérdés
Több mint 1 hónapja szakított, mindenféle módon próbáltam visszaszerezni. Könyörögtem neki, ajándékokkal, az ölébe sírtam. Mai napig beszéltünk, de elmondta már többször, hogy nem szerelmes. Mindig olyan dolgokat mondott, amik szíven szúrtak mint pl.: én elmondtam neki mennyire szeretem, milyen csodálatos nő, ő csak annyit válaszol köszöni. Azt mondta jelenleg a szakítást érzi jónak, azt kéri, hogy ne tiltsam le. De én folyamat őt figyeltem mindenhol, még ha ki is töröltem ismerősnek, akkor is. Ennyit kért ne tiltsam, mert neki is fáj, sajnálom, de én így soha nem fogok túllépni. Így is rohadt sok idő lesz, de legalább nem látom, és most nagyon bűntudatom van, mi van ha megbánja a szakítást és visszajönne azért mondta ezeket a dolgokat, hogy lehet megbánja, hogy szakított? De az a baj, amiket mond az mind nagyon fájt tőle, és olyan közömbösen beszél, holott én tisztán elmondtam neki mennyire szerelmes vagyok belé… Ha ennyire túllépett, akkor miért fáj neki az ha le van tiltva ? Nagyon nehéz volt megtennem, de nem tudok mást csinálni… nagyon kivagyok

márc. 31. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Baj neki, mert tetszett neki, hogy járkáltál, másztál utána mint a pincsikutya.
márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a legrosszabb az egészbe, hogy ilyeneket vágott hozzám, hogy úgyse találok még egy ilyet, aki ennyit tűr nekem. Illetve, hogy elviseli a “hülyeségeimet” meg hogy így senki nem fog szeretni, ahogy ő szeretett….
márc. 31. 18:10
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Manipulál téged, talonban tart, rajtad éli ki a frusztráltságát, a rosszindulatát.
márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De azt mondja, mèg most is engem néz, saját magával szembe. Felhívtam nem rég buliból is hajnalba, simán beszélt velem, nem átkozott el. Szóval normális, csak nem szeret már…
márc. 31. 18:19
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Hülye vagy. Minek beszélsz vele?
márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
88%

Szerintem nem gond, h letiltottad.


A fentiek szerintem korrektül leírtàk a dolog mozgatórugójàt.

márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak annyira bűntudatom van, annyira szeretem mèg mindig. Szerelmes leveleket írtam neki, mindent megpróbáltam és semmi…
márc. 31. 19:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egótunningra vagy jó, belőled (is másokkal együtt) táplálkozik, hizlalja a máját. Egy manipulatív személy és te persze egy megvezethető egyén. Sose lenne köztetek egészséges kapcsolat, mindig te lennél alul, az ő kezében van a gyeplő.

Ő helyette inkább foglalkozhatnál saját magaddal.

Nincs semmi önbecsülésed kérdező.

Egy kapcarongy, bábu vagy.

Bármit megtehet veled!

Nem érzed ezt szomorúnak még egy kicsit se?

Irány pszichológus!

márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
egy szemet beteg ember.. jol csinaltad .. a telefon szamat is blokkoljad hogy ne tudjon hivni se.
márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sérti az egóját
márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!