Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok már teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már teljesen jól működő kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, amikor a mindennapokban minden jó volt de mégis volt valami gond amit nem tudtatok megoldani (nem egymással, hanem mondjuk eltérő célok vagy ilyesmi ami idővel, évek alatt alakult így, szóval nem is átverés), hiába szerettétek egymást.


Az ilyet több idő kiheverni? Hiszen nincs indokod rá, amiért utáld a másikat, mérges legyél rá. Akinek volt ilyen, mennyi idő volt?


ápr. 11. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Volt 1 gond, anyós volt a neve 😔 sajnos felőrlődtunk. Nem volt egy nyugodt napunk/hetunk. Engem utált. 15 ev után elfáradtunk, felőrolt minket,bedarált,megrágott és kiköpött. Visszaszerezte a Fiat es most boldogan él vele. Hiaba szerettuk egymast,valas lett a vége.

Mennyi ido kiheverni? Hát sok. Attol fugg szerintem mennyi ideje vagytok együtt. Mennyire sérultök közben is. Én sem utálom az exem,sőt nagyon szeretem őt amikor elvaltunk egymastol,de nem birtam mar a sok támadást. Ő belefáradt hogy bevédjen,feladta. Nagyon nehezen mondtuk ki. De egyszeruen aztán fellélegeztem, a fajdalom lappangott bennem,es keveredett a keseruseggel,a szabadsag érzésevel, nyugalommal. Nagyon fura idoszak volt. 15 év egyuttlet 4 év kiheveres nalam

ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A mi helyzetünk mondjuk kicsit más, mert nem szakítottunk, de épp ez van nálunk. Soksoksok éve vagyunk házasok, alapvetően jól működött minden, DE az idővel mi magunk is változtunk sokmindenben, más dolgok kezdtek el minket érdekelni, ami természetes. Egy ideig nem tudtuk össze egyeztetni a dolgokat, jelentősen eltávolodtunk egymástól. Eltelt jó 2-3 év, amikor kvázi szétváltunk, aztán jött egy lélektani határ, amin majdnem megbuktunk (majdnem elváltunk), de végül közös nevezőre hoztuk a dolgokat és a kapcsolatunk új dimenzióba került, sokkal közelebb kerültünk egymáshoz.


Kb. 1 év volt, mire kihevertük a dolgokat és újrakezdtük az életünket, együtt.

ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen összejöttem azzal a fiúval, aki tetszett 14 éves korom óta.

21 éves koromig együtt voltunk, azaz közel 5 évig.


Szerettem, és szeretem is, mert egy eszméletlenül okos, kedves, jóképű srác.

De még gimisek voltunk az elején. Külön város, de egy suli.

Egyetemnél más irányba mentünk. Nem olyan messze egymástól, de azért mégiscsak távol...

Más érdeklődés, új társaság, új hely, csak mi maradtunk egymásnak ugyanolyanok.

Majd a végén egyre kevesebbet találkoztunk.

És úgy döntöttünk jobb külön, de azóta is az egyik legjobb barátom:)

ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 jó olvasni, hogy a pár mindkét tagja akarattal dolgozik a kapcsolaton.

Sajnos inkább a tapasztalat az, hogy az egyik belegebed, annyira akarja, a másik pedig letojja.

ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha szakítani akarsz egy teljesen jól működő kapcsolatban , akkor ott valami nagyon nem jó!

Egy kapcsolat nem egy üzem ,hogy jól működik.

ápr. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Èpp ezen megyek keresztül. Tökèletes minden tekintetben, kivève, hogy nős…
ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 akkor már nem mondhatod rá sajnos, hogy egy jól működő, őszinte kapcsolat. Maximum részedről őszinte.
ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Lehet. Nehèz tèma…

ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#7: 6-os vagyok, tudom. A férjemnek egy családos nővel volt viszonya. Rengeteg gyötrelem után külön mentünk. Kapcsolatot gyerek miatt tartanunk kellett. Néha említette, hogy a nő nem akar elválni, de nem akar csak egy szerető lenni. Majd újrakezdtük építeni a házasságot. Ekkor a szerető bejelentette, hogy elválik, a férjem már rohant is. Nem egyszerű.
ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Minden jót kívànok ès köszi, hogy megosztottad. Valóban nem lehet könnyű…
ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!