Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy át voltam verve tudatosan, élvezetből, élvezte, hogy megaláz és elhittem, hogy ez egy többéves kapcsolat?

Figyelt kérdés

Végülis 3 évet voltam valamiben, amit a pasim kapcsolatnak nevezett es tőlem elvárt átláthatóságot, hűséget, amíg ő a ribijével röhögött rajtam, hogy beleélem magam a dolgokba es csúfolkodott velem, a nőjét baratkoztatta velem es a házamba hozta, kitárgyalt vele stb es közben őrjöngött, hogy hűséges es nem tudtam levakarni, ha szakítani próbáltam vele fenyegetett mindenfélével zsarolt.

Nehezen teszem túl magam rajta, hogy így átvert es csak csúfságolt végig, habár semmi oka nem volt ragaszkodni erre, nem voltunk házasok, se gyerek, se hitel, csak es kimondottan keresett valakit, akit bánthat.


ápr. 13. 10:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Úgy, hogy elismered, hogy hagytad magad átverni. Hogy te sem vagy teljesen ártatlan az egészben. Ja és idővel, hasznos tevékenységekkel.
ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Keress vmi új hobbit ismerj meg új embereket.
ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem hagytam magam átverni, nem láttam, hogy miben vagyok mert ennyi aljasságot, valljuk be, nem könnyű első naptól észrevenni!
ápr. 13. 10:17
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

"nem tudtam levakarni, ha szakítani próbáltam vele fenyegetett mindenfélével zsarolt"

Nem akartál eléggé szakítani, hagytad, hogy fenyegessen és zsaroljon.

ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ok, áldozathibáztatás megy ezerrel. Igen, akkor az en hibam volt, élveztem ezt, hasonló jót kívánok neked is!

Sokra nem megyek a válaszaiddal, ahol bizonygatni akarod, hogy az én hibám!

ápr. 13. 11:02
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
4 vagyok. Sajnálom, ami veled történt. De attól kezdve, hogy szakítani akartál és nem tetted meg, már hagytad magad.
ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Figyelj kérdező. Lehet, hogy nárcisztikus az exed, lehet, hogy csak egyszerűen rossz ember. De hogyha rosszul érezted magad abban a "kapcsolatban" akkor ki kellett volna lépni belőle minél korábban. Te 3(!!!) évet voltál vele.

Elhitted amit mondott, hagytad, hogy kihasználjon, bolonddá tegyen, hogy zsaroljon.

Más nő eddig el se jutott volna mert az első (súlyos) pár hazugság után kitette volna a búsba.

Arról nem tehet az exed, hogy szerelmes voltál/vagy belé, arról se, hogy naiv voltál.

Az a te hibád!

Tehát ezért vagy részben (mégha kis részben is) hibás!


Azzal egyébként nem érsz el semmit, hogy őt tartod a szörnyetegnek és a párját (vagy kit). Önvizsgálatot kéne tartani, önkritikát és legvégül önfejlesztést, hogy máskor ne köss ki hasonló "kapcsolatban" mint voltál.


Ha nem vagy őszinte saját magadhoz, hol rontottad el, mit kellett volna másképp csinálni csak felveszed az áldozat szerepét akkor hogyan tudsz fejlődni pozitívan?

Elárulom, hogy sehogyan!


Döntsd el, hogy leszel-e ideges, frusztrált, keserű uborka vagy inkább érett, felnőtt ember.

ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Igenis, te is hibás vagy, hohy most itt tartasz. Velem hasonló volt, gyerek is van, még én küzdöttem és harcoltam. Minden napos kínlódások, stressz. Közben jól tudtam, hogy változás nem lesz. Eltaposva és megrágva éreztem magam a sok küzdés miatt, azt is megkaptam, hogy ilyen keserű emberrel nem lehet élni. De hiszen ki okozta a keserűséget, ki miatt jutottam el ide?

Egyszerűen el kell jutni odáig, hogy belásd magadnak, hogy ez így tovább nem mehet. Addig bármit tehetsz, amíg ott van a remény, addig odadob egy falat kenyeret, addig visszacsúszol folyamatosan. Hiszen ez is a célja.

El kell nagyon erősen gondolkodni rajta, hogy a gyűlölködés sem megoldás. Próbáltam gyűlölettel is túllépni rajta, csak folytonos veszekedéseket szült. Egyszerűen elfáradtam lelkileg és elfogadtam, hogy nem tudok változtatni sem a múlton, sem rajta, sem a kapcsolatunkon. Egy valamin tudok, az a jövőm (és a gyerek jövője).

Mindig mondtam, hogy boldog vagyok, jó a házasságom...a nagy francokat. Azért aludtam el minden este sírva és azért volt gyomorgörcsöm minden egyes nap.

Borzasztó nehéz. Sokszor csak fekszem és nem tudom elhinni, hogy mindez megtörtént. Ha kell, sírj, ha kell szomorkodj, ne nyomd el az érzéseidet. Emellett törekedj az önfejlesztésre, hogy miben lehetnél jobb, ki is vagy te valójaban, mit is érdemelsz. Nevess sokat. A nevetés tényleg sokmindenre gyógyír. Gondolj bele abba is, hogy hosszabb távon az a lelki teher amit cipelsz, egyszerűen elviselhetetlen lett volna. Nem akartál volna magadnak olyan életet igaz?

ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
#8-as vagyok: igen, amit írtak, az áldozatszerep. Amikor hazaköltöztem anyámhoz, azt akartam mindenki engem sajnáljon. Hogy én nem rontottam el semmit, nem vagyok hibás semmiben. Ez azért van, mert vágysz a törődésre. Normális egyébként. De ne ess túlzásba. Nem szabad magadat sokat sajnáltatni, mert könnyen úgy maradsz és akkor plusz egy dolog, amivel meg kell küzdened.
ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem vágyok se sajnálatra, se törődésre, úgyhogy a szadisztikusoknak csalódást kell okozzak! Tőlük sem várok semmit, főleg együttérzést nem!

Nyugodtan hanyagoljanak.

Az, hogy miért maradtam, részben azert mert normalis elme nem bírja felfogni es megérteni, hogy valaki gonosz ok nélkül.

Ez olyan mintha mondanám neked, hogy az alienek kiszívják a véred a jövőben. Ha megiszzák ezek után a te hibád nemde ….

ápr. 13. 12:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!