Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudtátok, ha meghíztok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtátok, ha meghíztok, megszabadulhattok a pszichopata pasitoktól?

Figyelt kérdés

Velem ez történt es emiatt nem bánom, hogy majdnem ütöm a százat!

Megérte, mert szerintem ezért kopott le! Ez nem egy egeszseges módszer, de holtbiztos!


ápr. 16. 22:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk a férjem exe a pszichopata az én exem csak grandi nárci, de szerintem képes lett volna még fittness bérletet is beszerezni, csak kapjon vissza:D Látom a piciny lelkedet megviselte a hüvelygomba hosszútávú előre jelzése, már benne vagy, nem is értem mire a nagy felháborodás:DD
ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
1+ Sőt tovább megyek, szerintem még egy személyi edző is ment volna-ha hagytam volna:DD
ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen huvelygombáról beszelsz, de olyan szepen megy így el a psycho, nem az van, hogy te dobtad ki es nem is akar bosszút állni! Perfekt gyerekek, egyétek a csokit!

Most csak annyi, hogy szabadulásom után hogyan fogok lefogyni mikor megszoktam, hogy folyik a szam szelen a csoki folyton, heh nehez lesz!

ápr. 16. 22:49
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Ez vagy kamu, vagy írtó éretlen és gyenge gyáva ember vagy aki még saját magát se tiszteli.

Arról nem is beszélve, hogy minek összejönni olyannal, akitől utána meg menekülni akarsz? -> szóval ha igaz a sztori, akkor még gyenge agykapacitású is vagy.

ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Kamu (lelki nyomorék lennél, ha valóban olyan emberrel lettél volna együtt), nem is csaj vagy (annyira egyértelmű, ahogy fogalmazol) és ez csak valami molett csajok elleni propaganda.

Jöhet a következő kérdés.

ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Mi ez a baromság? Miért nem törlik végre?
ápr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Az összestől meg lehet így szabadulni nem csak a pszichopatáktól
ápr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy nálad ez bejött, egyáltalán nem biztos, hogy másnak is. Én nem mondanék ilyet még trollságból sem. Gondolom, az vagy.


Lehet, hogy pont ő tömi a csajt, hogy másnak ne tetszen, lehet, hogy neki pont a kövér nő az esete, lehet, hogy ezzel is tönkre akarja vágni a nő önbecsülését, hogy uralkodjon rajta.

ápr. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Sogornő 60-ról 90-re hízott, és nem kopott le. Szóval cáfolom
ápr. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Egyszerűbb, ha a gyk helyett emberek közé jársz inkább, és tapasztalatot szerzel, mielőtt a következő pszichopatát begyűjtöd.

Bár van az a verzió is, hogy annyira hülye vagy, hogy még egy tibeti szerzetes is tömeggyilkos lesz melletted....

ápr. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!