Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a szakítást?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete hogy szakítottunk, vannak jobb napok amikor úgy érzem jobb is hogy vége, van amikor beüt nagyon durván a hiánya. És ezt a részt a legnehezebb kezelni. Igyekszem lefoglalni magam sportolással, tanulással, olvasással vagy filmekkel de egyszerűen mindig visszatér a gondolataimba. Nektek mennyi idő volt végleg feldolgozni egy szakítást?
ápr. 23. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapja tart. Már tudok őszintén mosolyogni és vannak terveim is, apróbb célokat elértem.
ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már 12 éve, hogy fegyvert szorítottam a fejemhez, de nem húztam meg a ravaszt.
ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj a sok rosszra, amiért szakítottál vele. Az csak ad erőt.
ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy kb egy év szokott lenni, persze nem pár hónapos kapcsolat után. Nem hiába volt régi időkben hivatalosan a "gyász év" egy év, vàlás vagy haláleset után.
ápr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokat segít ha tudsz aludni és lefárasztod magad. Az elején semmire nem szabad gondolni. Vagy dolgozz annyit, hogy szó szerint ájulásig, vagy teljesen kapcsolj ki. Ha lehet most ne találkozz a barátnőiddel, ne mesélj arról mi történt veled, mert csak lejjebb rántanak. Ezt a harcot magadba, és magadnak kell végig vinned-igy fogsz gyorsabban felépülni. Sajnálkozókra ráérsz akkor amikor már felépültél, akkor meg már nem lesz kedved beszélni róla..
ápr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!