Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy mondhat olyat, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhat olyat, hogy ő tartott el?

Figyelt kérdés

Másfél évig éltünk együtt, és februárban lett vége a kapcsolatnak. Soha nem volt vita tárgya a pénz, most mégis azt híreszteli az ismerősöknek, hogy azért dobott ki, mert én lusta tróger voltam, és már túl nagy teher volt neki, hogy egyedül az ő fizetéséből éltünk. -Mindez hazugság!

Vállalkozó vagyok az építőiparban, és az együttélésünk alatt végig dolgoztam! Az igaz, hogy rendszertelen volt a bevételem, arra is volt példa, hogy 3 hónapig 1 forintot sem vittem haza, de aztán a projekt elkészültével egszerre tettem egy halom pénzt az asztalra. Az előbbi 3 hónapos példánál maradva, végül 2.2 milliót vittem haza! Ez átlagosan 730ezres nettő fizut jelent arra a 3 hónapra! Ő pedig fix 320 nettót keresett havonta. Hogy jön ki a matek, hogy ő tartott el?? Ha másfél év alatt az összes közösbe tett pénzünket összeadnánk, akkor egész biztos az jönne ki, hogy én az összidő alatt minimum kétszer annyit tettem a közösbe! Hogy híresztelheti ezekután, hogy ő tartott el?!



ápr. 24. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Rágalmazásért feljeletheted, vagy a nyugalmad érdekében nem foglalkozol azzal, hogy mit terjeszt rólad.

Egyszer fölhívhatod esetleg, hogy álljon le a hazugságaival. Ennyi. Egy mondat. Többet ne beszélj vele, mert csak ártana a vérnyomásodnak.

ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A boldogság nem létezik ***** válasza:
17%

"730ezres nettő fizut jelent arra a 3 hónapra"


Az kevés arany testvérem, gyakorin milliós nettó alatt már nem igazán vagy ember. Szóval igaza volt a nődnek.

ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármit híresztelhet bárki, hacsak ezért nem perelik be, és nem születik ítélet az ügyben.
ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bárki bármit mond te tudod az igazat-a többi peregjen le. Ne foglalkozz vele. Saját magát járatja le.. Lépj tovább egy szó nélkül.


Már önmagába is elég sokat mondó az a személy aki csak a jóban "társ" a rosszban meg kihátrál..

ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak az a gond, hogy a kenyeret, tejet megvenni, számlákat fizetni nem ér rá három hónap múlva, amikor végre kapsz pénzt. Vagyis ő szépen lenullázta magát minden hónapban, félretenni gondolom nem tudott, mert azért a 320 havi fizu nem egy akkora összeg, ha mindent fizetsz kettőtök helyett.


Vajon te felajánlottad neki, hogy kipótolod amit addig elköltött helyetted is?


Ha nem, akkor teljesen igaza van.


Vagyis hónapokig húzta a nadrágszíjat, amikor meg végre kapsz pénzt, akkor visszamenőlegesen gondolom nem adtad oda neki a részedet a költségekből...

ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Komoly vállalkozó lehetsz, ha nincs semmi félretett pénzed.

A férjem is vállalkozó, de még sosem mondta azt, hogy bocsi most X hónapig nem fizetem a rezsi felét, mert épp nincs munka vagy még nem fizette ki a megrendelő. Ő is pont így van, hogy van, hogy egy darabig semmi bevétel, aztán egyszerre több millió. De ha decemberig nem dolgozna már idén, akkor sem lenne anyagi gondja.

ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!