Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért törölt le minden platfor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt le minden platformról szinte?

Figyelt kérdés

Kb mindenhonnan. De így bő egy hónap után random. Egyedül egy helyről maradtam meg.

Szerintem Lassan onnan is törölni fog. De nem értem mi oka lehet ennek? Hiszen nem zaklatom..


ápr. 26. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ehhez több mindent kéne tudni
ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ahonnan nem törölt, néha megnézi a storym. Azt a fiókot nem használja semmire, tartalék volt neki.

Legutoljára csak annyit kérdezett találtam már egy jó srácot helyette? És írt hogy boldog ünnepeket. Most meg bamm, törölve vagyok

ápr. 26. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Haaaat talan meg van sértődve valamiért?
ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, baromira nem érdekled.
ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha unatkozik megnéz, és kiváncsiskodásból és szintén unalomból rádír, de nem akar tőled semmit.
ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy új csaja aki letiltatott mindenkit. Vannak ilyen nők, akiknél a kontroll a maximumon van.
ápr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az 5 mondja jól. Amúgy ő szakított. Én azóta sem ismerkedtem senkivel
ápr. 27. 00:50
 8/9 A kérdező kommentje:
6 ez is igaz. Remélem hogy ez történt és egy ilyen kontroll mániás sárkányt fogott ki
ápr. 27. 00:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is töröltem. Ex. Nem érdekel, mi van vele.
ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!