Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azzal hogy szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal hogy szakítás után futottam utána csak az egóját növeltem vele?

Figyelt kérdés

Szakított, de én még 1,5 hónapig futottam utána, vettem neki virágokat, kajálni vittem, mindent megadtam neki. Megaláztam magam előtte, nem volt tartásom, majd akkor adtam fel ezt a futosgálást, amikor már láttam, hogy semmi értelme. Ő teljesen egoista lett, ő megmondta nekem a saját szájával, hogy tudja hogy egy szavába kerülök és akármikor ugranék, persze mindezt nevetve :) Azóta hatalmas szája van, önbizalma az egekbe :)

Szerintetek ezzel csak az egóját növeltem?



ápr. 30. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Növelted valamilyen mertekben biztosan. De nem tudom miért érdekel még. Majd valaki letöri neki. Magadra koncentrálj ő helyette.
ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden egonoveles/egocsokkentes csak atmeneti ideig hat, majd tovaszall. Az ego a sajat onbizalmadbol epul fel, amikor a kulso behatas megszunik, akkor visszaall az eredeti ertekre.
ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!