Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most itt mire gondolt a költő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most itt mire gondolt a költő?

Figyelt kérdés

Szakítottak velem, mert nem érez irántam már semmit. A barátnőmnek azt mondta, hogy szenved és rosszul van a szakítás miatt (1 éve már, hogy szakítottunk) és amikor beszélni próbált velem azt mondta, hogy kamu és ő pokolian élvezi az önálló életet.


Az ismerőseim szerint ego miatt teszi ezt. De ennek mi értelme van? Vagy ez most így mi?



máj. 18. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Vége? Vége! Vésd az eszedbe.


Ha szakított veled és az volt az oka, hogy nem szeret akkor igazat mondott. A barátnőd hazudik, vagy a barátnőd akarja megfektetni és azzal eteti, hogy neki milyen rossz és majd ő hátha "megvigasztalja". Ennyi.

máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Vannak ilyenek. Sajnos tapasztalatból írom. Szeret, de jobb a szingli élet. Mert nem tudja nekem mindazt megadni, mit célúl kitűztem magamnak. Neked azt írja élvezi ezt az életet, de valószínűleg azért mégis csak éreztetni akarja, hogy nem vagy még közömbös azért írta ezt a barátnődnek
máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De tudta, hogy ha a barátnőmnek ezt mondja, akkor elfog hozzám jutni. Mi volt ezzel a célja ha nekem meg tagad?
máj. 18. 22:09
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

A) Nem tagadja le, hozzád őszinte. Őt akarja levarrni.


B) "Szeret" ő, de akkor se akar veled lenni mertcsak szenvedett melletted mint a kutya.


Azért idézőjelbe raktam mert ha 1 év után még utánad sír akkor rossz kötődési problémái vannak és az nem szerelem!


Úgyhogy felejtsd el. Rád (is) férne terápia ha egy év után rajta nyammogsz még mindig...

máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
emberek nem akar semmit a barátnőmtől (legalábbis remélem lol). Ettől az eshetőségtől szerintem tartózkodjunk. Hát igen én próbálok pszichológust keresni.
máj. 18. 22:15
 6/13 A kérdező kommentje:
és tudtommal a barátnőm boldog párkapcsolatban él miért tenné ezt velem?
máj. 18. 22:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit neked mond azt szánja neked. Ő dobott ki és ha megbánta volna akkor bocsánatot kérne vagy próbálná megbeszélni és újrakezdeni.


A baratnődnek rokonszenves akart lenni. Vagy felreertetted a beszelgetesuket, ami a noknel mindennapos. Pl. Lehet hogy azt mondta rossz egyedul lenni. Nem azt hogy nelkuled.


Egyebkent nekem is volt egy durva szakitasom egy eve es en is mindennap mast mondok es mindenkinek mast mondok. Vannak jobb napok es rosszabb napok is. Meg az se mindegy kivel beszelsz. Nem mindenki elott sajnaltatnám magamat .


Szerintem ne varj tole semmit es lepj tovabb. Még ha azt is mondta hogy rossz nelkuled, akkor sem akar osszejonni veled megegyszer. Mindenki nyomot hagy az eletedben akivel kapcsolatod volt es biztos vannak dolgok amik hianyozni fognak neki , de ugy erzi veled nem lesz boldog ezert inkabb keres mast.


Es ha volt olyan eros, hogy szakitson veled anelkul hogy mas is a kepben lenne, akkor szerintem nagyon is elhatarozott a dologban.

máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy fogalmam sincs hogy lépjek túl és már jobban voltam viszont ez miatt reménykedni kezdtem.
máj. 18. 22:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj mert nem kellesz neki! Fogadd el.
máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
próbálom mától
máj. 18. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!