Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exbarátnőm részéről mi ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnőm részéről mi ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve szakítottunk és most látom, hogy letiltott tiktokon. Oke hogy nem nagy dolog, de mégis miért most? Nem akar fájdalmat okozni hogy látom esetleg? Meg olyan dolgot is megtudott korábban, amire csak úgy tudott rájönni, hogy nézegette az ismerőseimet.

Szerelmesen szakítottunk fájdalmasan és én azóta nem is ismerkedtem senkivel, mert még mindig szeretem.


máj. 22. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Elege lett abból, hogy koslatsz utána.
máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pasija van.
máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1: de az elején nem zavarta? Akkor miért nem törölte le? Illetve tiktokon semmit nem tudsz meg a másikról :D Nincsenek se sztorik, se posztok, azt se látod mit likeol. Miért lenne koslatás?


Am jah, valószínű új párja van :(

máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semleges az tuti nem vagy számára, ha az lennél nem tiltogatna le, még akkor sem ha van pasija.
máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!