Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakít és utána könyörög hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakít és utána könyörög hogy ne szakítsunk?

Figyelt kérdés
szóval a sráccal minden rendben volt, tegnap tali után meg azt mondta h sz*r h járunk, mert nem tudunk annyit talizni, meg én allig beszélek, mire én persze teljessen felhúztam magam és mondtam hogy engem felejtsen el, aztán mondta h találkozzunk vagy legalább beszéljük meg, el is mentünk.. aztán azt mondta hogy ő azt nem ugy értette ,nem akar szakítani pedig eléggé ugytünt miért lehet ez? lehet már nem is szeret csak mondja?:(

2012. jún. 21. 08:49
 1/4 A kérdező kommentje:
16/l
2012. jún. 21. 08:50
 2/4 DiMalto ***** válasza:
hmmm "szar h járunk" mi kell még neked ahhoz h megsértsenek rendesen??
2012. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem vettem volna szakításnak.
2012. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy a sz@r hogy járunkat te igy értelmezted és rosszul esett hogy ilyeneket mond még akkor is ha nem gondolta komolyan.. szerintem ne aggodj csak egyszerüen ugy értette hogy rossz hogy keveset vagy vele és keveset beszéltek ezért rossznak látja néha a kapcsolatot ..
2012. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!