Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit gondoltok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom már 2x szakított (volt) barátnőjével, mind a 2x átvágta őt, ennek ellenére most megint úgytűnik, hogy összejönnek, és ezt nem értem, ráadásul a haverom olyan, hogy ha lehet, akkor smárol, nemérdekli az sem, hogy kivel, és ezt a lány is tudja, de ennek ellenére lehet, hogy megint összejönnek.

2012. jún. 23. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Idén voltam 10. osztályos, év elején idekerült 1 lány akit régebbről ismertem, 17 éves volt.


Bekerült az osztályba, tetszett, szemet szúrt a legjobb barátomnak is, és a lány kapcsolatban volt, de 2 hét múlva szakított, összejött a szemem láttára a haverommal. Ezt követően nem hazudok, 26x szakítottak, kb a 10. szakításnál a lány elkezdett kavartni a másik haverommal is, a két srác között váltogatott NAPONTA (!), és olyan alapvető dolgok miatt szakított velük, hogy az hihetetlen... Idő közben én is belekeveredtem ebbe, mindig én álltam mellette amikor szakított valakivel, mert sírt... (hülye voltam és elhittem h komoly könnyek..), aztán volt 1 szájrapuszi, semmi több.. végig azt csinálta, hogy elhívott magával amikor ment valamerre a pasijával (haverommal), és az orrom előtt smárolt, holott szerelmet vallottam már neki párszor.. Ellenem fordította a barátaimat, engem kihasznált, megalázott. Aztán vége lett a dolognak, senkinek se kellett, minden nap addig oltottuk ameddig haza nem ment, és itt ért véget a szarkavaró életmódja. Az év utolsó 3 hónapjában nem is mert bejönni...

2012. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az durva :D
2012. jún. 23. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:

jézusom O.o

az első kommentelő története az nem semmi! :O

2012. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!