Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Döntésképtelen vagyok. Folytas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntésképtelen vagyok. Folytassam a "majd jobb lesz minden" reményében vagy fejezzem be?

Figyelt kérdés
Már 2 éve vagyok együtt a párommal. Eleinte minden csodás volt, vagyis én fülig szerelmes voltam belé. Ám fél év elteltével a nagy lángolás kezdett alábbhagyni és feltűntek a problémák. Mindig azt csináltuk amit ő szeretett volna, ha nemet mert mondani megsértődött. Ha próbáltam vele megbeszélni a dolgokat vagy azt kaptam hogy: már megint csak basztatsz vagy azt hogy: ígérem megváltozok. Nem történt semmi. Nem voltak közös programok amiket mindketten élveztünk volna, a hálószobai együttlétekről pedig durván csak annyit hogy nekem 1x sem jött össze a dolog. De én még ezt is elnéztem gondolván majd beletanul. Barátaink igazán nincsenek (pl nálam 1 éve lett vége egy 6 éves nagyon jó barátnői kapcsolatnak, igazi jó barátoknak gondoltam magunkat de ez egy másik történet...)A veszekedések sűrűsödtek és a folyton megváltozom szöveg is, mire kifakadtam hogy sose kértem hogy változzon meg hanem engem fogadjon el és ne a saját képére próbáljon meg formálni ahogy azt teszi. Az a gond hogy mire rájöttem az igazi problémára már ott tartok hogy nem vagyok szerelmes de valami mégis köt hozzá. Nem akarom elengedni de pl már semmi testi kontaktust sem kívánok tőle. Persze megértem ha most mindenki azt mondja hogy itt az ideje szabadulj meg tőle, de esetleg van valakinek bármi ötlet hogy ezt valaha is lehetne olyan mint az elején? (tudom van a mondás miszerint csak a töltött káposzta jó újramelegítve egy párkapcsolat nem)

2012. júl. 9. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Röviden: hagyd ott..szerintem csak az köt hozzá,hogy egy jó ideje együtt vagytok.

Megérdemelsz egy boldog kapcsolatot..Szerintem.

Persze nem könnyű az egész,de lehet jobb lenne továbblépni.

2012. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sosem lesz jobb, én tapasztaltam. Ugyanebben a cipőben jártam, mint te. És én sem vetettem véget a nyűglődésnek sokáig, mert kötődtem hozzá. Aztán rájöttem, hogy az a bizonyos kötődés csak a megszokás volt.

Hamar túltettem magam rajt és megismerkedtem egy nagyon jólelkű pasival.

Azóta élem életem legszebb éveit a férjemmel. :)

2012. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg tudod fogalmazni, hogy mi az ami hozzá köt? A megszokás nem ér!

Amúgy meg a töltött káposzta is csak a mondásban jobb újramelegítve.

2012. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen volt az én kapcsolatom is.Semmit nem volt képes változni.Mire felfogta mi a gond velünk,addigra elmúltak az érzések.Nehéz elszakadni,de hidd el menni fog!:)
2012. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!